Abacre Limited Ми звільнимо ваш мозок, зробивши нашу інтелектуальне програмне забезпечення

Безкоштовно бюлетень

Підписатися на RSS-канали Abacre Limited News (RSS Feeds)


Партнерська з нами і отримати 5% від перепродажу шляхом простого посилання на наш сайт!

 

Abacre Роздрібні точки продажів (POS)
Abacre Retail Point of Sale

Домогтися повного контролю з цією наступного покоління програмного забезпечення управління роздрібної!
Скачати повнофункціональну 30-денну пробну версію ( 6.94 MB)
Переглянути список основних особливостей
Lite проти Standard проти професійних ліцензій мають матрицю
10 причин, щоб купити Abacre Роздрібні точки продажу

Працює відмінно на Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / Windows 7/8.

Abacre Retail Point of Sale

Нагороди:

Переглянути всі нагороди.

Abacre Роздрібні точки продажів нового покоління роздрібної програмного забезпечення для управління Windows. Це повне рішення роздрібної торгівлі: прийняття замовлень, оплата, закупівлі, склад, управління персоналом. Користувальницький інтерфейс ретельно оптимізований для найбільш швидкісного введення замовлень клієнта і для запобігання від помилково. Вона розроблена для використання на декількох комп'ютерах, і містить надійні і безпечні методи ідентифікації.

Він працює з усім повсюдно доступним апаратним забезпеченням: тактильні екрани, фіскальні реєстратори, принтери, (стійок), грошові ящики, сканери штрих-кодів (сканери штрих-кодів). Макети чеків можуть легко налаштовуватися, також можна налаштувати програму на роботу з будь-якою валютою, податками і числових форматів. Можна приймати оплату готівкою, кредитними картами або чеками.

Для менеджерів, багатий набір звітів відображає повну картину роздрібних операцій: продажу за заданий період, години найбільшої завантаження, закриття зміни, операції по складу, найбільш активні працівники, методи оплати, і автоматичне обчислення податків.

Стандартизуючи цілий процес управління роздрібним магазином, програмне забезпечення дозволяє більш ефективно використовувати час ваших співробітників і енергії радикально покращуючи Ваші продажі і прибуток.

Це легко встановити і легко використовувати. Дуже доступні ціни і дозволяє це програмне забезпечення, які використовуватимуться в будь-якому середовищі від невеликих однієї комп'ютерних роздрібних магазинів до великих торговельних мереж та супермаркетів.

Скачати повнофункціональну 30-денну пробну версію ( 6.94 MB)
Переглянути список основних особливостей
Lite проти Standard проти професійних ліцензій мають матрицю
10 причин, щоб купити Abacre Роздрібні точки продажу

Мови
Англійська , Африкаанс , Албанська , Арабська , Вірменії , Азербайджану , Басков , Білоруський , Бенгальська , Боснійська , Болгарський , Каталонський , Cebuano , Китайська (спрощена) , Китайська (традиційна) , Хорватська , Чехія , Датський , Голландський , Есперанто , Естонії , Філіппінський , Фінський , Французький , Галицька , Грузії , Німецький , Грецький , Гуджараті , Гаїтянська креольська , Хауса , Іврит , Хінді , Хмонг , Угорський , Ісландський , Ігбо , Індонезійська , Ірландський , Італійський , Японський , Яванський , Каннада , Кхмерів , Корейський , Лао , Латвійський , Литовський , Македонський , Малайський , Мальтійський , Маорі , Маратхі , Монгольський , Непальська , Норвезький , Персидська , Польський , Португальська , Пенджабі , Румунський , Русский , Сербська , Словацька , Словенський , Сомалійський , Іспанська , Суахілі , Шведський , Таміл , Телугу , Тайська , Турецька , Український , Урду , В'єтнамський , Валлійська , Ідиш , Йоруба , Zulu

Дивіться також:
Нагороди
Про компанію
Купити
Завантаження

Що люди кажуть:
"Протягом багатьох років ми використовували один MS DOS систему ресторан POS, поки ми нарешті не знайшли хорошу заміну для Windows на основі: Abacre Ресторан Точки продажу. Я порівняв його з багатьма іншими програмами, і я зупинився на artpos, бо це добре зроблено і добре оцінений. Таким чином, ми купили сенсорні монітори, нові комп'ютери і artpos. Перехід від старої системи MS DOS в новій системі на базі Windows був драматичним: в artpos ми використовуємо зображення для пунктів меню для швидкої навігації, звіти чудові, і сама програма повністю настроюється і зручний. З цього часу я категоричний прихильник artpos і я рекомендую його для моїх ділових друзів ".

Боб Емертон
GrandCanion
NY, США Детальніше

Основні клієнти:
NASA,
PHILIPS,
Siemens,
Yahoo! Inc,
ZDNet

Детальніше