Abacre Pika me pakicë e Shitjes (POS) - Faqja Kryesore
Abacre Limited Ne do të lirë trurin tuaj duke e bërë software tonë zgjuar

Pa pagesë newsletter

Subsribe për RSS feeds Abacre Limited News (RSS Feeds)


Affiliate me ne dhe për të marrë 5% nga rishitur duke bërë një lidhje të thjeshtë në faqen tonë!

 

Abacre Pakicë Pika e Shitjes (POS)
Abacre Retail Point of Sale

Të arritur kontrollin e plotë me këtë gjeneratën e ardhshme të menaxhimit të shitjes me pakicë software!
Download 30-ditor version të plotë me tipare gjyq ( 6.94 MB)
Shiko listën e karakteristika të mëdha
Lite vs Standard vs licencave profesionale funksion të matricës
Top 10 Arsyet për të blerë Abacre Pika e Shitjes me pakicë

Works perfectly në Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / Windows-7/8.

Abacre Retail Point of Sale

Shpërblimet:

Shiko të gjithë çmime.

Abacre Pika e Shitjes me pakicë është një brez i ri i menaxhimit të shitjes me pakicë software për Windows. Kjo është një zgjidhje e plotë të shitjes me pakicë: të marrë urdhra, faturimit, blerjes, inventarit dhe menaxhimit të punës. Ndërfaqja e përdoruesit është e optimizuar me kujdes për të dhëna me shpejtësi të lartë të rendit të klientit dhe parandalimin e gabimeve të zakonshme. Është projektuar për të përdorur në kompjuterët të shumta, dhe përmban nivele të besueshme dhe të sigurt të autorizimit.

Ajo punon me të gjithë hardware përdorur zakonisht: ekranet e prek, printera POS, tregon linjë (polet), mbathje të holla dhe lexuesit barcode (skaner kodi bar). Layouts e projekt-ligjit të klientit mund të personalizohet, dhe programi mund të jetë ngritur për çdo monedhave, taksat, dhe formatet numër. Pagesat mund të pranohet me para në dorë, kartat e kreditit, apo kontrollet.

Për menaxherët, ka një grup të pasur të raporteve që tregon një tablo të plotë të operacioneve të shitjes me pakicë: shitjet me periudhë të dhënë, orët e ngarkesës së lartë, Z-Out, të inventarit dorë, punonjësit më aktive, metodave të pagesës, dhe llogaritje automatike të taksave.

Me standardizimin të gjithë procesin e menaxhimit të shitjes me pakicë, software bën përdorimin më të mirë të kohës punonjësit tuaj "dhe energjisë përmirësuar rrënjësisht qarkullimit dhe të fitimit tuaj kufijtë.

Është e lehtë për të instaluar dhe të lehtë për t'u përdorur. Shumë licencimit përballueshme lejon ky software që do të përdoret në çdo mjedis nga dyqane të vogla me një kompjuter me pakicë në zinxhirët e mëdha të shitjes me pakicë me korsi të shumta arka.

Download 30-ditor version të plotë me tipare gjyq ( 6.94 MB)
Shiko listën e karakteristika të mëdha
Lite vs Standard vs licencave profesionale funksion të matricës
Top 10 Arsyet për të blerë Abacre Pika e Shitjes me pakicë

Gjuhë
Shqip , Afrikaans , Shqiptar , Arabisht , Armenian , Azerbajxhanisht , Basque , Belarusian , Bengali , Boshnjak , Bullgare , Katalonje , Cebuano , Kinezisht (E thjeshtuar) , Kinezisht (Tradicionale) , Kroate , Çeke , Danish , Holandisht , Esperanto , Estonian , Tagalogisht , Finlandisht , Frëngjisht , Galician , Gjeorgjisë , Gjermanisht , Greke , Gujarati , Creole Haitian , Hausa , Hebraisht , Hindi , Hmong , Hungarian , Islandisht , Igbo , Indonesian , Irlandez , Italisht , Japanese , Javanese , Kannada , Khmer , Korean , Lao , Letonisht , Lituanisht , Maqedonisë , Malay , Maltese , Maori , Marathi , Mongolian , Nepali , Norvegjeze , Persian , Polonisht , Portugalisht , Punjabi , Rumune , Russian , Serbe , Sllovak , Slloven , Somali , Spanjisht , Suahilisht , Suedisht , Tamil , Telugu , Thai , Turqisht , Ukrainian , Urdu , Vietnamisht , Welsh , Jidisht , Yoruba , Zulu

Shih gjithashtu:
Awards
Rreth nesh
Buy it
Shkarkime

Çfarë njerëz janë duke thënë:
"Për vite kemi përdorur një MS DOS sistemin restorant POS deri ne fund gjeti një zëvendësim të mirë Windows-i bazuar: Abacre Pika Restorant e Shitjes. I krahasuar atë me shumë programe të tjera dhe unë u ndal në artpos, për shkak se është bërë mirë dhe të mirë me çmim. Pra, kemi blerë ekran touch vëzhgues, kompjutera të reja dhe artpos. Ndryshimi nga sistemi i vjetër MS DOS-it në sistemin e ri të Windows-bazuar ishte dramatike: në artpos ne përdorim imazhe për menu items për navigacion shpejtë, raportet janë të mahnitshme dhe vetë programi është mjaft configurable dhe të dobishëm. Që nga ajo kohë unë jam një tifoz përfundimtar të artpos dhe unë rekomandoj atë për miqtë e mi të biznesit. "

Bob Emerton
GrandCanion
NY, USA Lexo më shumë

Klientët e mëdha:
NASA,
Philips,
Siemens,
Yahoo! Inc,
ZDNet

Lexo më shumë