Abacre Limited Budeme oslobodiť váš mozog tým, že náš inteligentný softvér

Zadarmo newsletter

Subsribe sa k RSS Abacre Limited News (RSS Feeds)


Zaregistrujte sa u nás a získate 5% z ďalšieho predaja tým, že jednoduchý odkaz na naše stránky!

 

Abacre Retail Point of Sale (POS)
Abacre Retail Point of Sale

Dosiahnuť plnú kontrolu s týmto budúcej generácie softvéru Retail Management!
Stiahnite si plne funkčnú 30-dňovú skúšobnú verziu ( 6.94 MB)
Zobraziť zoznam hlavných rysov
Lite s normou vs profesionálnymi licenciami ponúka matice
Top 10 dôvodov, prečo nakupovať Abacre Retail Point of Sale

Perfektne funguje na Windows XP / 2003 / Vista / 2008/7/8 Windows.

Abacre Retail Point of Sale

Ocenenie:

Zobraziť všetky ocenenia.

Abacre Retail Point of Sales je nová generácia maloobchodné softvér pre správu pre Windows. Jedná sa o kompletné riešenie maloobchodu: vybavovanie objednávok, fakturácie, nákup, zásoby a riadenie práce. Užívateľské rozhranie je starostlivo optimalizovaný pre vysokorýchlostné vstup objednávky klienta a prevencii najčastejších chýb. Je navrhnutý pre použitie na viacerých počítačoch, a obsahuje spoľahlivé a bezpečné úrovne oprávnenia.

Pracuje so všetkými bežne používanými hardware: dotykovej obrazovky, pokladničné tlačiarne, riadkové displeje (póly), peňažné zásuvky a čítačiek čiarových kódov (čiarových kódov). Dispozícia klientskeho účtu možno prispôsobiť, a program je možné nastaviť pre všetky meny, daní a formáty čísel. Platby môžu byť prijaté v hotovosti, kreditných kariet alebo šekov.

Pre manažérov, tam je bohatý súbor správ, ktoré ukazuje kompletné obraz maloobchodných operácií: predaj po určitú dobu, hodiny vysokom zaťažení, Z-out, na strane zásob, najaktívnejší zamestnancov, spôsoby platby a automatické výpočty dane.

Vďaka štandardizácii celý predajný proces riadenia, softvér umožňuje lepšie využitie času Vašich zamestnancov a energie výrazne zlepšuje svoje marže obratu a zisku.

Je to jednoduchá inštalácia a jednoduché použitie. Veľmi cenovo dostupné licencovania umožňuje tento softvér sa používať v akomkoľvek prostredí od malých single-počítačových obchodov až po veľké obchodné reťazce s viac pokladní pruhmi.

Stiahnite si plne funkčnú 30-dňovú skúšobnú verziu ( 6.94 MB)
Zobraziť zoznam hlavných rysov
Lite s normou vs profesionálnymi licenciami ponúka matice
Top 10 dôvodov, prečo nakupovať Abacre Retail Point of Sale

Jazyky
Angličtina , Afrikaans , Albánsky , Arabic , Arménsky , Azerbajdžanský , Basque , Bieloruské , Bengálsky , Bosniansky , Bulgarian , Katalánsky , Cebuano , Čínština (zjednodušená) , Čínština (tradičná) , Chorvátsky , Českej , Danish , Dutch , Esperanto , Estonian , Filipino , Finnish , Francúzsky , Galícijčina , Georgian , Nemec , Greek , Gujarati , Haitská kreolčina , Hausa , Hebrew , Hindčina , Hmong , Hungarian , Islandský , Igbo , Indonesian , Irish , Talianska , Japanese , Jávsky , Kannada , Khmer , Korean , Lao , Lotyšská , Litovská , Macedónska , Malajský , Maltese , Maori , Marathi , Mongolský , Nepali , Norwegian , Persian , Poľský , Portuguese , Punjabi , Rumunský , Ruská , Srbská , Slovenský , Slovinský , Somali , Španielčina , Swahilčina , Swedish , Tamil , Telugu , Thai , Turkish , Ukrainian , Urdu , Vietnamci , Welsh , Jidiš , Yoruba , Zulu

Pozri tiež:
Ocenenie
O nás
Kúpiť
Súbory na stiahnutie

Čo hovoria ostatní:
"Dlhé roky sme používali jeden MS DOS reštaurácia POS systém, až sme nakoniec našli dobrú náhradu so systémom Windows: Abacre Restaurant Point of Sale. Porovnal som to s mnohými ďalšími programami a zastavil som sa na artpos, pretože je to dobre urobil a za dobrú cenu. Tak sme si kúpili dotykovej obrazovky monitorov, nové počítače a artpos. Prechod od starého systému MS DOS do nového systému so systémom Windows bol dramatický: v artpos používame obrázky pre položky v menu pre rýchlejšiu navigáciu, správy sú úžasné a program sám o sebe je docela konfigurovateľný a ľahko ovládateľná. Od tej doby som definitívne fanúšik artpos a odporúčam ju svojim obchodným priateľom. "

Bob Emerton
GrandCanion
NY, USA Prečítajte si viac

Hlavné zákazníci:
NASA,
PHILIPS,
Siemens
Yahoo! Inc,
ZDNet

Prečítajte si viac