Abacre Limited Mēs atbrīvosim savas smadzenes, padarot mūsu gudru programmatūru

Bezmaksas biļetens

Subsribe RSS barotnes Abacre Limited News (RSS Feeds)


Sadarbība ar mums un saņem 5% no tālākpārdošanas, veicot vienkāršu saiti uz mūsu mājas lapā!

 

Abacre Mazumtirdzniecības Point of Sale (POS)
Abacre Retail Point of Sale

Panākt pilnīgu kontroli ar šo nākamās paaudzes mazumtirdzniecības pārvaldības programmatūru!
Lejupielādēt pilnu Featured 30 dienu izmēģinājuma versiju ( 6.94 MB)
Skatīt sarakstu ar galvenajām iezīmēm
Lite vs Standard vs Profesionālo licenču funkciju matricu
Top 10 iemesli, lai iegādātos Abacre Mazumtirdzniecības Point of Sale

Strādā perfekti uz Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / Windows 7/8.

Abacre Retail Point of Sale

Apbalvojumi:

Skatīt visus apbalvojumus.

Abacre Mazumtirdzniecības Point of Sales, ir jaunās paaudzes mazumtirdzniecības pārvaldības programmatūru Windows. Tas ir pilnīgs risinājums mazumtirdzniecībā: veikt pasūtījumu, rēķinu, iepirkumu, krājumu un darba vadības. Lietotāja saskarne ir rūpīgi optimizēts ātrgaitas ievadi klienta rīkojumu un novēršanu kopīgas kļūdas. Tā ir paredzēta izmantošanai uz vairākiem datoriem, un satur uzticamu un drošu autorizācijas līmeni.

Tas strādā ar visiem, ko parasti izmanto aparatūru: touch ekrāni, POS printeri, rindas displeji (stabi), naudas atvilktnes un svītrkodu lasītāju (svītrkodu skeneri). No klienta rēķinu izkārtojumus var pielāgot, un programmu var izveidot par jebkuru valūtu, nodokļiem, un ciparu formātu. Maksājumus var pieņemt skaidrā naudā, kredītkartes, vai pārbaudes.

Vadītājiem, ir bagāta ziņojumu kopumu, kas parāda pilnīgu priekšstatu par mazumtirdzniecības operācijām: pārdošanas apjoms attiecīgajā periodā, stundas augstas slodzes, Z-Out, uz rokas inventāru, aktīvākajiem darbiniekiem, maksājumu metodes, un automātisko nodokļu aprēķinu.

Standartizējot visu mazumtirdzniecības pārvaldības procesu, programmatūra ļauj labāk izmantot savu darbinieku laiku un enerģiju, radikāli uzlabojot savu apgrozījumu un peļņu.

Tas ir viegli uzstādīt un viegli lietot. Ļoti pieņemamām licencēšana ļauj šo programmatūru var izmantot jebkurā vidē no mazajiem viena datora mazumtirdzniecības veikaliem uz lieliem mazumtirdzniecības ķēžu ar vairākiem kases celiņiem.

Lejupielādēt pilnu Featured 30 dienu izmēģinājuma versiju ( 6.94 MB)
Skatīt sarakstu ar galvenajām iezīmēm
Lite vs Standard vs Profesionālo licenču funkciju matricu
Top 10 iemesli, lai iegādātos Abacre Mazumtirdzniecības Point of Sale

Valodas
Angļu , Afrikaans , Albāņu , Arābu , Armēņu , Azerbaidžāņu , Basku , Baltkrievijas , Bengāļu , Bosniešu , Bulgāru , Katalāņu , Sebuāņu , Ķīniešu (vienkāršotā) , Ķīniešu (tradicionālā) , Horvātu , Čehu , Dāņu , Holandiešu , Esperanto , Igauņu , Filipīniešu , Somu , Franču , Galisiešu , Gruzīnu , Vācu , Grieķu , Gudžaratu , Haiti kreolu , Hausu , Ebreju , Hindi , Hmong , Ungāru , Īslandiešu , Igbo , Indonēziešu , Īru , Itāļu , Japāņu , Javiešu , Kannada , Khmeru , Korejiešu , Lao , Latvijas , Lietuviešu , Maķedoniešu , Malajiešu , Maltas , Maori , Maratu , Mongoļu , Nepāliešu , Norvēģu , Persiešu , Poļu , Portugāļu , Punjabi , Rumāņu , Krievu , Serbu , Slovāku , Slovēņu , Somālijas , Spāņu , Svahili , Zviedru , Tamilu , Telugu , Thai , Turku , Ukraiņu , Urdu , Vjetnamiešu , Velsiešu , Jidišs , Jorubu , Zulu

Skatīt arī:
Apbalvojumi
Par mums
To iegādāties
Lejupielādes

Ko cilvēki saka:
"Jau gadiem mēs izmantojām vienu MS DOS restorāns POS sistēmu, līdz mēs beidzot atradis labu Windows balstītu nomaiņa: Abacre Restorāns Point of Sale. Es, salīdzinot ar daudzām citām programmām, un es apstājos uz artpos, jo tas ir labi darīts, un labi cenu. Tāpēc mēs nopirkām touch screen monitori, jaunus datorus un artpos. Pāreja no vecās MS DOS sistēmas stāšanās jaunajā Windows bāzētu sistēmu, bija dramatisks: in artpos mēs izmantojam attēlus izvēlnes elementiem ātrākai navigācijai, ziņojumi ir pārsteidzošs, un programma pati par sevi ir diezgan konfigurējams un ērts. Kopš tā laika es esmu galīgo ventilators artpos, un es ieteiktu to saviem biznesa draugiem. "

Bob Emerton
GrandCanion
NY, USA Lasīt vairāk

Lielākie klienti:
NASA,
PHILIPS,
Siemens,
Yahoo! Inc,
ZDNet

Lasīt vairāk