Abacre Limited Budeme osvobodit váš mozek tím, že náš inteligentní software

Zdarma newsletter

Subsribe se k RSS Abacre Limited News (RSS Feeds)


Zaregistrujte se u nás a získáte 5% z dalšího prodeje tím, že jednoduchý odkaz na naše stránky!

 

Abacre Retail Point of Sale (POS)
Abacre Retail Point of Sale

Dosáhnout plnou kontrolu s tímto příští generace softwaru Retail Management!
Stáhněte si plně funkční 30-denní zkušební verzi ( 6.94 MB)
Zobrazit seznam hlavních rysů
Lite s normou vs profesionálními licencemi nabízí matice
Top 10 důvodů, proč nakupovat Abacre Retail Point of Sale

Perfektně funguje na Windows XP / 2003 / Vista / 2008/7/8 Windows.

Abacre Retail Point of Sale

Ocenění:

Zobrazit všechny ocenění.

Abacre Retail Point of Sales je nová generace maloobchodní software pro správu pro Windows. Jedná se o kompletní řešení maloobchodu: vyřizování objednávek, fakturace, nákup, zásoby a řízení práce. Uživatelské rozhraní je pečlivě optimalizován pro vysokorychlostní vstup objednávky klienta a prevenci nejčastějších chyb. Je navržen pro použití na více počítačích, a obsahuje spolehlivé a bezpečné úrovně oprávnění.

Pracuje se všemi běžně užívanými hardware: dotykové obrazovky, pokladní tiskárny, řádkové displeje (póly), peněžní zásuvky a čteček čárových kódů (čárových kódů). Dispozice klientského účtu lze přizpůsobit, a program je možné nastavit pro všechny měny, daní a formáty čísel. Platby mohou být přijata v hotovosti, kreditních karet nebo šeků.

Pro manažery, tam je bohatý soubor zpráv, které ukazuje kompletní obraz maloobchodních operací: prodej po určitou dobu, hodiny vysokém zatížení, Z-out, na straně zásob, nejaktivnější zaměstnanců, způsoby platby a automatické výpočty daně.

Díky standardizaci celý prodejní proces řízení, software umožňuje lepší využití času Vašich zaměstnanců a energie výrazně zlepšuje své marže obratu a zisku.

Je to snadná instalace a snadné použití. Velmi cenově dostupné licencování umožňuje tento software být používáno v jakémkoliv prostředí od malých single-počítačových obchodů až po velké obchodní řetězce s více pokladen pruhy.

Stáhněte si plně funkční 30-denní zkušební verzi ( 6.94 MB)
Zobrazit seznam hlavních rysů
Lite s normou vs profesionálními licencemi nabízí matice
Top 10 důvodů, proč nakupovat Abacre Retail Point of Sale

Jazyky
Angličtina , Afrikaans , Albánský , Arabic , Arménský , Ázerbájdžánský , Basque , Běloruské , Bengálský , Bosenský , Bulgarian , Katalánština , Cebuano , Čínština (zjednodušená) , Čínština (tradiční) , Chorvatský , České , Danish , Dutch , Esperanto , Estonian , Filipino , Finnish , Francouzština , Galicijština , Georgian , Němec , Greek , Gujarati , Haitská kreolština , Hausa , Hebrew , Hindština , Hmong , Hungarian , Islandský , Igbo , Indonesian , Irish , Italská , Japanese , Jávský , Kannada , Khmer , Korean , Lao , Lotyšská , Litevská , Makedonská , Malajský , Maltese , Maori , Marathi , Mongolský , Nepali , Norwegian , Persian , Polský , Portuguese , Punjabi , Rumunský , Ruská , Srbská , Slovak , Slovinský , Somali , Španělština , Svahilština , Swedish , Tamil , Telugu , Thai , Turkish , Ukrainian , Urdu , Vietnamci , Welsh , Jidiš , Yoruba , Zulu

Viz také:
Ocenění
O nás
Koupit
Soubory ke stažení

Co říkají ostatní:
"Dlouhá léta jsme používali jeden MS DOS restaurace POS systém, až jsme nakonec našli dobrou náhradu se systémem Windows: Abacre Restaurant Point of Sale. Porovnal jsem to s mnoha dalšími programy a zastavil jsem se na artpos, protože je to dobře udělal a za dobrou cenu. Tak jsme si koupili dotykové obrazovky monitorů, nové počítače a artpos. Přechod od starého systému MS DOS do nového systému se systémem Windows byl dramatický: v artpos používáme obrázky pro položky v menu pro rychlejší navigaci, zprávy jsou úžasné a program sám o sobě je docela konfigurovatelný a snadno ovladatelná. Od té doby jsem definitivní fanoušek artpos a doporučuji ji svým obchodním přátelům. "

Bob Emerton
GrandCanion
NY, USA Přečtěte si více

Hlavní zákazníci:
NASA,
PHILIPS,
Siemens
Yahoo! Inc,
ZDNet

Přečtěte si více