Abacre Limited Biz bizim akıllı yazılım yaparak beyninizi özgür olacak

Ücretsiz bülten

RSS beslemelerine abone olun Abacre Limited News (RSS Feeds)


Bize katılın ve sitemize basit bir bağlantı yaparak satma 5% olsun!

 

Abacre Satış Restoran Noktası (POS)
Abacre Restaurant Point of Sale

Bu yeni nesil restoran yönetimi yazılımı ile tam kontrolü sağlamak.
(Tam özellikli 30 günlük deneme sürümünü indirin 7.24 MB)
Önemli özellikleri listesini görüntüle
5 dakikalık interaktif flash film görüntüleyerek ARPOS öğrenin
Standard vs Professional lisansları vs Lite matris özelliği
En iyi 10 neden satın almak için Abacre Satış Restoran Noktası

/ Vista / 2008 / Windows 7/8 Windows XP / 2003 mükemmel çalışır.

Abacre Restaurant Point of Sale

Mümkün olan en yüksek reytinge göre Ödüllü: The Award of Excellence!

Bütün ödülleri görüntüle.

Abacre Satış Restaurant Point Windows için restoran yönetimi yazılımının yeni bir kuşaktır. Bu müşterilerden siparişleri alınması ve fatura ve vergi raporları ile biten ile başlayan, komple bir çözümdür. Kullanıcı arayüzü, yüksek hızda bir patron sipariş girişi ve yaygın hataların önlenmesi için optimize edilmiştir. Birden fazla bilgisayar kullanımı için tasarlanmış ve güvenilir ve güvenli yetkilendirme seviyelerini içerir.

Konuk tasarının düzenleri özelleştirilmiş olabilir ve program herhangi bir para, vergiler ve ikramiyeler için ayarlanabilir. Ödemeler nakit, kredi kartları veya çekleri kabul edilebilir.

Menü tüketimi, rezervasyon sıklığı, yüksek restoran yükü, yoğun tablolar, en aktif çalışanlar, ödeme yöntemleri ve otomatik vergi hesaplamaları saat: yöneticiler için, restoran operasyonları ve yaşam döngüleri tam bir resmini gösterir raporlar zengin bir set var.

Tüm restoran yönetimi süreci standardize ederek, yazılım radikal hızını hizmet geliştirir.

Bu kurulumu kolay ve kullanımı kolay. Çok uygun lisanslama bu yazılım büyük zincirler için küçük aile restoranları herhangi bir ortamda kullanılmasına izin verir.

Seri ve mutfak vuruşlu yazıcılar, direkleri (çizgi ve grafik görüntüler) ve Not: Nakit çekmece tam destek!

(Tam özellikli 30 günlük deneme sürümünü indirin 7.24 MB)
Önemli özellikleri listesini görüntüle
5 dakikalık interaktif flash film görüntüleyerek ARPOS öğrenin
Standard vs Professional lisansları vs Lite matris özelliği
En iyi 10 neden satın almak için Abacre Satış Restoran Noktası

Diller
İngilizce , Afrikaans , Arnavut , Arapça , Ermeni , Azerbaycan , Bask , Belaruslu , Bengalce , Bosnalı , Bulgar , Katalanca , Cebuano , Çince (Basitleştirilmiş) , Çince (Geleneksel) , Hırvat , Çek , Danimarka , Hollandalı , Esperanto , Estonya , Filipinli , Fince , Fransız , Galiçya , Gürcü , Alman , Yunan , Gujarati , Haiti Creole , Hausa , İbranice , Hintçe , Hmong , Macar , İzlandalı , İbo , Endonezya , İrlandalı , İtalyan , Japon , Cava , Kannada , Khmer , Kore , Lao , Letonya , Litvanyalı , Makedon , Malay , Malta , Maori , Marathi , Moğol , Nepali , Norveç , Farsça , Lehçe , Portekizce , Pencap , Romen , Rus , Sırp , Slovak , Slovence , Somalili , İspanyolca , Svahili , İsveç , Tamil , Telugu , Tay , Türk , Ukraynaca , Urduca , Vietnamca , Welsh , Yiddish , Yoruba , Zulu

See also:
Ödüller
Hakkımızda
Buy it
Yüklemeler

What people are saying:
"For years we used one MS DOS restaurant POS system until we finally found a good Windows-based replacement: Abacre Restaurant Point of Sale. I compared it with many other programs and I stopped on ARPOS, because it's well-done and well-priced. So we bought touch screen monitors, new computers and ARPOS. The change from the old MS DOS system into new Windows-based system was dramatic: in ARPOS we use images for menu items for faster navigation, reports are amazing and the program itself is quite configurable and handy. Since that time I am a definitive fan of ARPOS and I recommend it to my business friends."

Bob Emerton
GrandCanion
NY, USA Read more

Major clients:
NASA,
PHILIPS,
Siemens,
Yahoo! Inc.,
ZDNet

Read more