Abacre Limited Ми звільнимо ваш мозок, зробивши нашу інтелектуальне програмне забезпечення

Безкоштовно бюлетень

Підписатися на RSS-канали Abacre Limited News (RSS Feeds)


Партнерська з нами і отримати 5% від перепродажу шляхом простого посилання на наш сайт!

 

Abacre Управління запасами та управління
Abacre Inventory Management and Control

Домогтися повного контролю з цією наступній управління запасами покоління і контролю!
Скачати повнофункціональну 30-денну пробну версію ( 6.15 MB)
Переглянути список основних особливостей
Lite проти Standard проти професійних ліцензій мають матрицю
10 причин, щоб купити Abacre Управління запасами та управління

Працює відмінно на Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / Windows 7/8.

Abacre Inventory Management and Control

Abacre Управління запасами і управління є нове покоління інвентаризації програмного забезпечення для Windows. Це поширюється на всі операції від прийому замовлень, оплата, закупівлі та інвентарю для організації праці. Користувальницький інтерфейс ретельно оптимізований для найбільш швидкісного введення замовлень клієнта і для запобігання від помилково. Вона розроблена для використання на декількох комп'ютерах, і містить надійні і безпечні методи ідентифікації.

Він підтримує найбільш поширеним інвентаризації розрахункових методів: ЛІФО, ФІФО і середньої. Продажі елементи можуть включати в себе різні товарно-матеріальних цінностей в якості компонентів.

Він працює з усім повсюдно доступним апаратним забезпеченням: тактильні екрани, фіскальні реєстратори, принтери, (стійок), грошові ящики, сканери штрих-кодів (сканери штрих-кодів). Макети чеків можуть легко налаштовуватися, також можна налаштувати програму на роботу з будь-якою валютою, податками і числових форматів. Можна приймати оплату готівкою, кредитними картами або чеками.

Для менеджерів, багатий набір звітів відображає повну картину запасів і продажів операцій: по інвентаризації боку, прибутку, продажі за заданий період, години найбільшої завантаження, закриття зміни, найбільш активні працівники, методи оплати, і автоматичне обчислення податків.

Завдяки стандартизації весь процес управління запасами і управління, програмне забезпечення дозволяє більш ефективно використовувати час ваших співробітників і енергії радикально покращуючи Ваші продажі і прибуток.

Це легко встановити і легко використовувати. Дуже доступні ціни і дозволяє це програмне забезпечення, які використовуватимуться в будь-якому середовищі від невеликих однієї комп'ютерних роздрібних магазинів до великих торговельних мереж та супермаркетів.

Скачати повнофункціональну 30-денну пробну версію ( 6.15 MB)
Переглянути список основних особливостей
Lite проти Standard проти професійних ліцензій мають матрицю
10 причин, щоб купити Abacre Управління запасами та управління

Мови
Англійська , Африкаанс , Албанська , Арабська , Вірменії , Азербайджану , Басков , Білоруський , Бенгальська , Боснійська , Болгарський , Каталонський , Cebuano , Китайська (спрощена) , Китайська (традиційна) , Хорватська , Чехія , Датський , Голландський , Есперанто , Естонії , Філіппінський , Фінський , Французький , Галицька , Грузії , Німецький , Грецький , Гуджараті , Гаїтянська креольська , Хауса , Іврит , Хінді , Хмонг , Угорський , Ісландський , Ігбо , Індонезійська , Ірландський , Італійський , Японський , Яванський , Каннада , Кхмерів , Корейський , Лао , Латвійський , Литовський , Македонський , Малайський , Мальтійський , Маорі , Маратхі , Монгольський , Непальська , Норвезький , Персидська , Польський , Португальська , Пенджабі , Румунський , Русский , Сербська , Словацька , Словенський , Сомалійський , Іспанська , Суахілі , Шведський , Таміл , Телугу , Тайська , Турецька , Український , Урду , В'єтнамський , Валлійська , Ідиш , Йоруба , Zulu

Дивіться також:
Нагороди
Про компанію
Купити
Завантаження

Що люди кажуть:
"Протягом багатьох років ми використовували один MS DOS систему ресторан POS, поки ми нарешті не знайшли хорошу заміну для Windows на основі: Abacre Ресторан Точки продажу. Я порівняв його з багатьма іншими програмами, і я зупинився на artpos, бо це добре зроблено і добре оцінений. Таким чином, ми купили сенсорні монітори, нові комп'ютери і artpos. Перехід від старої системи MS DOS в новій системі на базі Windows був драматичним: в artpos ми використовуємо зображення для пунктів меню для швидкої навігації, звіти чудові, і сама програма повністю настроюється і зручний. З цього часу я категоричний прихильник artpos і я рекомендую його для моїх ділових друзів ".

Боб Емертон
GrandCanion
NY, США Детальніше

Основні клієнти:
NASA,
PHILIPS,
Siemens,
Yahoo! Inc,
ZDNet

Детальніше