Abacre Limited Biz bizim akıllı yazılım yaparak beyninizi özgür olacak

Ücretsiz bülten

RSS beslemelerine abone olun Abacre Limited News (RSS Feeds)


Bize katılın ve sitemize basit bir bağlantı yaparak satma 5% olsun!

 

Abacre Envanter Yönetimi ve Kontrol
Abacre Inventory Management and Control

Bu yeni nesil stok yönetimi ve kontrolü ile tam kontrolü sağlamak!
(Tam özellikli 30 günlük deneme sürümünü indirin 6.15 MB)
Önemli özellikleri listesini görüntüle
Standard vs Professional lisansları vs Lite matris özelliği
En iyi 10 neden satın almak için Abacre Envanter Yönetimi ve Kontrol

/ Vista / 2008 / Windows 7/8 Windows XP / 2003 mükemmel çalışır.

Abacre Inventory Management and Control

Abacre Envanter Yönetimi ve Kontrol Windows için envanter yazılımı yeni bir nesil. Bu işgücü yönetimi emir, fatura, satın alma ve envanter alarak tüm işlemleri kapsar. Kullanıcı arayüzü, yüksek hızda bir müşterinin sipariş girişi ve yaygın hataların önlenmesi için optimize edilmiştir. Birden fazla bilgisayar kullanımı için tasarlanmış ve güvenilir ve güvenli yetkilendirme seviyelerini içerir.

LIFO, FIFO ve Ortalama: Bu en yaygın envanter hesaplama yöntemlerini destekler. Satış ürün bileşenleri olarak farklı envanter öğeleri içerebilir.

Tüm yaygın olarak kullanılan donanım ile çalışır: dokunmatik ekranlar, POS yazıcılar, satır görüntüler (kutuplar), nakit çekmece ve barkod okuyucular (barkod tarayıcılar). İstemci tasarının düzenleri özelleştirilmiş olabilir ve program herhangi bir para, vergi ve sayı formatları için ayarlanabilir. Ödemeler nakit, kredi kartları veya çekleri kabul edilebilir.

Yöneticileri için, stok ve satış işlemleri tam bir resmini gösterir raporlar zengin bir kümesi vardır: el envanter, kar marjları üzerinde, belirli bir süre satış, yüksek yük saat, Z-Out, en aktif çalışanlar, ödeme yöntemleri, ve otomatik vergi hesaplamaları.

Tüm envanter yönetimi ve kontrol süreci standardize ederek, yazılım kökten ciro ve kâr marjlarını artırmak çalışanların zaman ve enerji daha iyi kullanılmasını sağlar.

Bu kurulumu kolay ve kullanımı kolay. Çok uygun lisanslama Bu yazılım birden fazla ödeme yolları ile büyük perakende zincirlerine küçük tek-bilgisayar satış mağazaları herhangi bir ortamda kullanılmasına izin verir.

(Tam özellikli 30 günlük deneme sürümünü indirin 6.15 MB)
Önemli özellikleri listesini görüntüle
Standard vs Professional lisansları vs Lite matris özelliği
En iyi 10 neden satın almak için Abacre Envanter Yönetimi ve Kontrol

Diller
İngilizce , Afrikaans , Arnavut , Arapça , Ermeni , Azerbaycan , Bask , Belaruslu , Bengalce , Bosnalı , Bulgar , Katalanca , Cebuano , Çince (Basitleştirilmiş) , Çince (Geleneksel) , Hırvat , Çek , Danimarka , Hollandalı , Esperanto , Estonya , Filipinli , Fince , Fransız , Galiçya , Gürcü , Alman , Yunan , Gujarati , Haiti Creole , Hausa , İbranice , Hintçe , Hmong , Macar , İzlandalı , İbo , Endonezya , İrlandalı , İtalyan , Japon , Cava , Kannada , Khmer , Kore , Lao , Letonya , Litvanyalı , Makedon , Malay , Malta , Maori , Marathi , Moğol , Nepali , Norveç , Farsça , Lehçe , Portekizce , Pencap , Romen , Rus , Sırp , Slovak , Slovence , Somalili , İspanyolca , Svahili , İsveç , Tamil , Telugu , Tay , Türk , Ukraynaca , Urduca , Vietnamca , Welsh , Yiddish , Yoruba , Zulu

Ayrıca bakınız:
Ödüller
Hakkımızda
Satın al
Yüklemeler

İnsanlar ne diyor:
Biz nihayet iyi bir Windows tabanlı değiştirme bulana kadar "Yıllardır biz bir MS-DOS restoran POS sistemini kullandı: Abacre Satış Restaurant Point. Ben birçok diğer programlar ile karşılaştırıldığında ve iyi pişmiş ve iyi fiyatlı çünkü ben, artpos üzerinde durdu. Bu yüzden dokunmatik ekran monitörler, yeni bilgisayarlar ve artpos aldım. Yeni Windows-tabanlı sistem içine eski MS DOS sistemi değişiklik çarpıcıydı: artpos biz raporları şaşırtıcı ve programın kendisi oldukça yapılandırılabilir ve kullanışlı, hızlı navigasyon için menü öğeleri için resimler kullanın. O zamandan beri ben artpos kesin bir hayranıyım ve benim iş arkadaşlarıma tavsiye ederim. "

Bob Emerton
GrandCanion
NY, ABD Devamını oku

Başlıca müşterileri:
NASA,
PHILIPS,
Siemens,
Yahoo! Inc,
ZDNet

Devamını oku