Abacre Limited Me vabastab aju, muutes meie smart tarkvara

Tasuta uudiskiri

Märkida investeerimisfondide RSS vood Abacre Limited News (RSS Feeds)


Koostöö meiega ja saada 5% edasimüümine tehes lihtsa link meie veebilehele!

 

Abacre Inventory Management ja juhtimine
Abacre Inventory Management and Control

Saavutada täielik kontroll selle järgmise põlvkonna varude juhtimise ja kontrolli all!
Lae täisfunktsionaalne 30 päeva prooviversiooni ( 06:15 MB)
Vaata nimekirja põhijooned
Lite vs Standard vs Professional litsentsid olemas maatriks
Top 10 põhjust osta Abacre Inventory Management ja juhtimine

Töötab suurepäraselt Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / Windows 7/8.

Abacre Inventory Management and Control

Abacre Inventory Management ja juhtimine on uus põlvkond inventuuri tarkvara Windowsi jaoks. See hõlmab kõiki toiminguid alates tellimuste, arvete, ostmise, varude ja tööjõu juhtimise. Kasutajaliides on täielikult optimeeritud hoolitseda kiire sisend kliendi tellimuse ja ennetamise ühised vigu. See on mõeldud kasutamiseks mitmes arvutis ja sisaldab usaldusväärne ja turvaline luba taset.

See toetab kõige levinum inventuuri arvutusmeetodeid: LIFO, FIFO ja keskmine. Müük objektideks võivad olla erinevad inventari komponentidena.

See toimib kõigi comm ainult kasutatud riistvara: puuteekraanid, POS printerid, joon kuvab (mastid), sularaha sahtlit ja vöötkoodi lugejad (vöötkoodi skannerid). Paigutusega kliendi arve saab kohandada, ja programm saab luua mis tahes valuutas, maksud ja number formaadis. Makse saab vastu sularaha, krediitkaardid või kontrolli.

Juhtidele on rikas sätestatud aruanded See näitab täielikku ülevaadet varude ja müügi operatsioonide: käsi inventari, kasumimarginaale, müügi teatud perioodi tunni suur koormus, Z-Out, kõige aktiivsemad töötajad, makseviisid, ja automaatne tulumaksu arvutused.

Ühtlustades laulda kogu varude juhtimise ja kontrolli protsess, tarkvara võimaldab paremini kasutada oma töötajate aega ja energiat Otsustavalt parandades oma käibe ja kasumimarginaali.

See on lihtne paigaldada ja lihtne kasutada. Väga taskukohane litsentsimine lubab seda tarkvara kasutada mistahes keskkonda väike ühe arvuti jaemüük kauplustes suured jaemüügiketid mitme kassasse sõidurada.

Lae täisfunktsionaalne 30 päeva prooviversiooni ( 06:15 MB)
Vaata nimekirja põhijooned
Lite vs Standard vs Professional litsentsid olemas maatriks
Top 10 põhjust osta Abacre Inventory Management ja juhtimine

Keeled
Inglise , Afrikaans , Albaania , Araabia , Armeenia , Aserbaidžaani , Baskimaa , Valgevene , Bengali , Bosnia , Bulgaaria , Kataloonia , Cebuano , Hiina keel (lihtsustatud) , Hiina (traditsiooniline) , Horvaatia , Tšehhi , Taani , Inglise , Esperanto , Eesti , Filipino , Soome , Prantsuse , Galicia , Gruusia , Saksa , Kreeka , Gudžarati , Haiti kreooli , Hausa , Heebrea , Hindi , Hmong , Ungari , Islandi , Ibo , Indoneesia , Iiri , Itaalia , Jaapani , Jaava , Kannada , Khmeeri , Korea , Lao , Läti , Leedu , Makedoonia , Malay , Malta , Maori , Marathi , Mongoli , Nepali , Norra , Pärsia , Poola , Portugali , Punjabi , Rumeenia , Venemaa , Serbia , Slovakkia , Sloveenia , Somaalia , Hispaania , Suahiili , Rootsi , Tamil , Telugu , Tai , Turkish , Ukraina , Urdu , Vietnami , Welsh , Jidiši , Joruba , Zulu

Vaata ka:
Auhinnad
Firmast
Osta
Allalaadimisi

Mida inimesed ütlevad:
"Juba aastaid oleme kasutanud üks MS DOS restoran POS süsteem, kuni lõpuks leidsime hea Windows-põhine asendamine: Abacre Restoran Müügikoht. Ma Võrreldes see paljude teiste programmide ja ma peatusin kohta artpos, sest see on hästi tehtud ja hästi hinnatud. Nii et me ostsime puutetundlik monitorid, uued arvutid ja artpos. Muutus vana MS DOS süsteemi uude Windows põhinev süsteem oli dramaatiline: in artpos me kasutame pildid menüükirjeid kiiremini navigation, aruanded on hämmastav ja programm ise on üsna seadistatav ja mugav. Sellest ajast alates olen lõplikult fänn või artpos ja ma soovitaks seda oma äri sõbrad. "

Bob Emerton
GrandCanion
NY, USA Loe edasi

Major kliendid:
NASA,
PHILIPS
Siemens,
Yahoo! Inc
ZDNet

Loe edasi