Abacre Limited Ми звільнимо ваш мозок, зробивши нашу інтелектуальне програмне забезпечення

Безкоштовно бюлетень

Підписатися на RSS-канали Abacre Limited News (RSS Feeds)


Партнерська з нами і отримати 5% від перепродажу шляхом простого посилання на наш сайт!

 

Abacre Система управління готелем
Abacre Hotel Management System

Домогтися повного контролю за допомогою цього програмного забезпечення управління готелем наступного покоління!
Скачати повнофункціональну 30-денну пробну версію ( 6.30 MB)
Переглянути список основних особливостей
Lite проти Standard проти професійних ліцензій мають матрицю
10 причин, щоб купити Abacre Система управління готелем

Працює відмінно на Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / Windows 7/8.

Abacre Hotel Management System

Abacre Система управління готелем є нове покоління програмного забезпечення готель / управління мотель для Windows. Це комплексне рішення, починаючи з застереженнями і реєстрація / виїзд, і закінчуючи прийомом платежів і складанням податкових звітів. Користувальницький інтерфейс ретельно оптимізований для високої входу швидкості і для запобігання від помилково. Вона розроблена для використання на декількох комп'ютерах, і містить надійні і безпечні методи ідентифікації.

Програма може бути встановлена ​​на будь валютою, податками і системами чайових. Можна приймати оплату готівкою, кредитними картами або чеками.

Для менеджерів, багатий набір звітів відображає повну картину операцій усередині готелю і його життєвих циклів: продажі по кімнатах, продажу по типам кімнат, замовлень на продаж в ресторанах або в роздріб, методи оплати, і автоматичне обчислення податків.

Стандартизуючи цілий процес управління готелем, це програмного забезпечення значно покращує якість час обслуговування клієнтів.

Це легко встановити і легко використовувати. Дуже доступні ціни і дозволяє це програмне забезпечення, які використовуватимуться в будь-якому середовищі від маленьких сімейних готелів і готель у великих мереж.

Дивитися короткі відео-уроки на Youtube:

Скачати повнофункціональну 30-денну пробну версію ( 6.30 MB)
Переглянути список основних особливостей
Lite проти Standard проти професійних ліцензій мають матрицю
10 причин, щоб купити Abacre Система управління готелем

Мови
Англійська , Африкаанс , Албанська , Арабська , Вірменії , Азербайджану , Басков , Білоруський , Бенгальська , Боснійська , Болгарський , Каталонський , Cebuano , Китайська (спрощена) , Китайська (традиційна) , Хорватська , Чехія , Датський , Голландський , Есперанто , Естонії , Філіппінський , Фінський , Французький , Галицька , Грузії , Німецький , Грецький , Гуджараті , Гаїтянська креольська , Хауса , Іврит , Хінді , Хмонг , Угорський , Ісландський , Ігбо , Індонезійська , Ірландський , Італійський , Японський , Яванський , Каннада , Кхмерів , Корейський , Лао , Латвійський , Литовський , Македонський , Малайський , Мальтійський , Маорі , Маратхі , Монгольський , Непальська , Норвезький , Персидська , Польський , Португальська , Пенджабі , Румунський , Русский , Сербська , Словацька , Словенський , Сомалійський , Іспанська , Суахілі , Шведський , Таміл , Телугу , Тайська , Турецька , Український , Урду , В'єтнамський , Валлійська , Ідиш , Йоруба , Zulu

Дивіться також:
Нагороди
Про компанію
Купити
Завантаження

Що люди кажуть:
"Протягом багатьох років ми використовували один MS DOS систему ресторан POS, поки ми нарешті не знайшли хорошу заміну для Windows на основі: Abacre Ресторан Точки продажу. Я порівняв його з багатьма іншими програмами, і я зупинився на artpos, бо це добре зроблено і добре оцінений. Таким чином, ми купили сенсорні монітори, нові комп'ютери і artpos. Перехід від старої системи MS DOS в новій системі на базі Windows був драматичним: в artpos ми використовуємо зображення для пунктів меню для швидкої навігації, звіти чудові, і сама програма повністю настроюється і зручний. З цього часу я категоричний прихильник artpos і я рекомендую його для моїх ділових друзів ".

Боб Емертон
GrandCanion
NY, США Детальніше

Основні клієнти:
NASA,
PHILIPS,
Siemens,
Yahoo! Inc,
ZDNet

Детальніше