Abacre Limited Biz bizim akıllı yazılım yaparak beyninizi özgür olacak

Ücretsiz bülten

RSS beslemelerine abone olun Abacre Limited News (RSS Feeds)


Bize katılın ve sitemize basit bir bağlantı yaparak satma 5% olsun!

 

Abacre Otel Yönetim Sistemi
Abacre Hotel Management System

Bu yeni nesil otel yönetim yazılımı ile tam kontrolü sağlamak!
(Tam özellikli 30 günlük deneme sürümünü indirin 6.30 MB)
Önemli özellikleri listesini görüntüle
Standard vs Professional lisansları vs Lite matris özelliği
En iyi 10 neden satın almak için Abacre Otel Yönetim Sistemi

/ Vista / 2008 / Windows 7/8 Windows XP / 2003 mükemmel çalışır.

Abacre Hotel Management System

Abacre Otel Yönetim Sistemi, Windows için otel / motel yönetim yazılımı yeni bir nesil. Bu rezervasyonları ile başlayan ve kontrol / check-in ve fatura ve vergi raporları ile biten, komple bir çözümdür. Kullanıcı arayüzü, yüksek hızlı girdi ve yaygın hataların önlenmesi için optimize edilmiştir. Birden fazla bilgisayar kullanımı için tasarlanmış ve güvenilir ve güvenli yetkilendirme seviyelerini içerir.

Program herhangi bir para, vergiler ve ikramiyeler için ayarlanabilir. Ödemeler nakit, kredi kartları veya çekleri kabul edilebilir.

Yöneticileri için, otel operasyonları ve yaşam döngüleri tam bir resmini gösterir raporlar zengin bir set var: oda tarafından satış, oda tipi, restoranlar veya perakende, ödeme yöntemleri satış siparişleri ve otomatik vergi hesaplamaları ile satış.

Tüm otel yönetimi süreci standardize ederek, yazılım radikal konuk taşıma ve muhasebe kalitesini artırır.

Bu kurulumu kolay ve kullanımı kolay. Çok uygun lisanslama bu yazılım büyük zincirler için küçük aile otel ve otel herhangi bir ortamda kullanılmasına izin verir.

Youtube kısa video eğitimlerini izleyin:

(Tam özellikli 30 günlük deneme sürümünü indirin 6.30 MB)
Önemli özellikleri listesini görüntüle
Standard vs Professional lisansları vs Lite matris özelliği
En iyi 10 neden satın almak için Abacre Otel Yönetim Sistemi

Diller
İngilizce , Afrikaans , Arnavut , Arapça , Ermeni , Azerbaycan , Bask , Belaruslu , Bengalce , Bosnalı , Bulgar , Katalanca , Cebuano , Çince (Basitleştirilmiş) , Çince (Geleneksel) , Hırvat , Çek , Danimarka , Hollandalı , Esperanto , Estonya , Filipinli , Fince , Fransız , Galiçya , Gürcü , Alman , Yunan , Gujarati , Haiti Creole , Hausa , İbranice , Hintçe , Hmong , Macar , İzlandalı , İbo , Endonezya , İrlandalı , İtalyan , Japon , Cava , Kannada , Khmer , Kore , Lao , Letonya , Litvanyalı , Makedon , Malay , Malta , Maori , Marathi , Moğol , Nepali , Norveç , Farsça , Lehçe , Portekizce , Pencap , Romen , Rus , Sırp , Slovak , Slovence , Somalili , İspanyolca , Svahili , İsveç , Tamil , Telugu , Tay , Türk , Ukraynaca , Urduca , Vietnamca , Welsh , Yiddish , Yoruba , Zulu

Ayrıca bakınız:
Ödüller
Hakkımızda
Satın al
Yüklemeler

İnsanlar ne diyor:
Biz nihayet iyi bir Windows tabanlı değiştirme bulana kadar "Yıllardır biz bir MS-DOS restoran POS sistemini kullandı: Abacre Satış Restaurant Point. Ben birçok diğer programlar ile karşılaştırıldığında ve iyi pişmiş ve iyi fiyatlı çünkü ben, artpos üzerinde durdu. Bu yüzden dokunmatik ekran monitörler, yeni bilgisayarlar ve artpos aldım. Yeni Windows-tabanlı sistem içine eski MS DOS sistemi değişiklik çarpıcıydı: artpos biz raporları şaşırtıcı ve programın kendisi oldukça yapılandırılabilir ve kullanışlı, hızlı navigasyon için menü öğeleri için resimler kullanın. O zamandan beri ben artpos kesin bir hayranıyım ve benim iş arkadaşlarıma tavsiye ederim. "

Bob Emerton
GrandCanion
NY, ABD Devamını oku

Başlıca müşterileri:
NASA,
PHILIPS,
Siemens,
Yahoo! Inc,
ZDNet

Devamını oku