Abacre Limited Mēs atbrīvosim savas smadzenes, padarot mūsu gudru programmatūru

Bezmaksas biļetens

Subsribe RSS barotnes Abacre Limited News (RSS Feeds)


Sadarbība ar mums un saņem 5% no tālākpārdošanas, veicot vienkāršu saiti uz mūsu mājas lapā!

 

Abacre Hotel Management System
Abacre Hotel Management System

Panākt pilnīgu kontroli ar šo nākamās paaudzes viesnīcu vadības programmatūra!
Lejupielādēt pilnu Featured 30 dienu izmēģinājuma versiju ( 6.30 MB)
Skatīt sarakstu ar galvenajām iezīmēm
Lite vs Standard vs Profesionālo licenču funkciju matricu
Top 10 iemesli, lai iegādātos Abacre Hotel Management System

Strādā perfekti uz Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / Windows 7/8.

Abacre Hotel Management System

Abacre Hotel Management System ir jaunās paaudzes viesnīca / motelis vadības programmatūru Windows. Tas ir pilnīgs risinājums, sākot ar atrunām un pārbaudīt / izbraukšana, un beidzot ar rēķinu un nodokļu pārskatu. Lietotāja saskarne ir rūpīgi optimizēts ātrgaitas ieejas un novēršanu kopīgas kļūdas. Tā ir paredzēta izmantošanai uz vairākiem datoriem, un satur uzticamu un drošu autorizācijas līmeni.

Programmu var izveidot par jebkuru valūtu, nodokļiem un naudas balvas. Maksājumus var pieņemt skaidrā naudā, kredītkartes, vai pārbaudes.

Vadītājiem, ir bagāta ziņojumu kopumu, kas parāda pilnīgu priekšstatu par viesnīcu darbību un dzīves ciklu: pārdošanas pa istabu, pārdošanas apjoms numura tipa, pārdošanas pasūtījumiem restorānos vai mazumtirdzniecībā, maksājumu metodes, un automātisko nodokļu aprēķinu.

Standartizējot visu viesnīcu vadības procesu, programmatūras radikāli uzlabo kvalitāti viesu apstrādi un uzskaiti.

Tas ir viegli uzstādīt un viegli lietot. Ļoti pieņemamām licencēšana ļauj šo programmatūru var izmantot jebkurā vidē no maziem ģimenes īpašumā viesnīcām un viesnīcu lieliem ķēdēm.

Noskatīties īsu video konsultācijas par Youtube:

Lejupielādēt pilnu Featured 30 dienu izmēģinājuma versiju ( 6.30 MB)
Skatīt sarakstu ar galvenajām iezīmēm
Lite vs Standard vs Profesionālo licenču funkciju matricu
Top 10 iemesli, lai iegādātos Abacre Hotel Management System

Valodas
Angļu , Afrikaans , Albāņu , Arābu , Armēņu , Azerbaidžāņu , Basku , Baltkrievijas , Bengāļu , Bosniešu , Bulgāru , Katalāņu , Sebuāņu , Ķīniešu (vienkāršotā) , Ķīniešu (tradicionālā) , Horvātu , Čehu , Dāņu , Holandiešu , Esperanto , Igauņu , Filipīniešu , Somu , Franču , Galisiešu , Gruzīnu , Vācu , Grieķu , Gudžaratu , Haiti kreolu , Hausu , Ebreju , Hindi , Hmong , Ungāru , Īslandiešu , Igbo , Indonēziešu , Īru , Itāļu , Japāņu , Javiešu , Kannada , Khmeru , Korejiešu , Lao , Latvijas , Lietuviešu , Maķedoniešu , Malajiešu , Maltas , Maori , Maratu , Mongoļu , Nepāliešu , Norvēģu , Persiešu , Poļu , Portugāļu , Punjabi , Rumāņu , Krievu , Serbu , Slovāku , Slovēņu , Somālijas , Spāņu , Svahili , Zviedru , Tamilu , Telugu , Thai , Turku , Ukraiņu , Urdu , Vjetnamiešu , Velsiešu , Jidišs , Jorubu , Zulu

Skatīt arī:
Apbalvojumi
Par mums
To iegādāties
Lejupielādes

Ko cilvēki saka:
"Jau gadiem mēs izmantojām vienu MS DOS restorāns POS sistēmu, līdz mēs beidzot atradis labu Windows balstītu nomaiņa: Abacre Restorāns Point of Sale. Es, salīdzinot ar daudzām citām programmām, un es apstājos uz artpos, jo tas ir labi darīts, un labi cenu. Tāpēc mēs nopirkām touch screen monitori, jaunus datorus un artpos. Pāreja no vecās MS DOS sistēmas stāšanās jaunajā Windows bāzētu sistēmu, bija dramatisks: in artpos mēs izmantojam attēlus izvēlnes elementiem ātrākai navigācijai, ziņojumi ir pārsteidzošs, un programma pati par sevi ir diezgan konfigurējams un ērts. Kopš tā laika es esmu galīgo ventilators artpos, un es ieteiktu to saviem biznesa draugiem. "

Bob Emerton
GrandCanion
NY, USA Lasīt vairāk

Lielākie klienti:
NASA,
PHILIPS,
Siemens,
Yahoo! Inc,
ZDNet

Lasīt vairāk