Abacre Limited Mes nemokamai savo smegenis, kad mūsų protingas programinę įrangą

Nemokama naujienlaiškis

Subsribe RSS kanalų Abacre Limited News (RSS Feeds)


Reklamuokitės pas mus ir gauti 5% perparduoti darant paprastą nuorodą į mūsų svetainę!

 

Abacre Viešbutis valdymo sistema
Abacre Hotel Management System

Pasiekti visiškai kontroliuoti šio naujos kartos viešbučio valdymo programinės įrangos!
Parsisiųsti pilnai 30-dienų bandomąją versiją ( 6.30 MB)
Žiūrėti sąrašą iš pagrindinių savybių
Lite vs standarto vs Professional licencijas funkcija matrica
Top 10 priežasčių pirkti Abacre Viešbutis valdymo sistema

Puikiai veikia ant Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / Windows 7/8.

Abacre Hotel Management System

Abacre Viešbutis valdymo sistema naujos kartos Viešbutyje / motelis valdymo programinė įranga, skirta Windows. Tai išbaigtas sprendimas, pradedant su išlygomis ir patikrinti / patikrinti, ir baigiant sąskaitų ir mokesčių ataskaitas. Vartotojo sąsaja yra kruopščiai optimizuota didelės spartos įvesties ir bendrų klaidų prevencijai. Jis sukurtas naudojant keliuose kompiuteriuose ir yra patikima ir saugi leidimo lygius.

Programa gali būti įsteigta bet kurią valiutą, mokesčiai ir arbatpinigiai. Mokėjimai gali būti priimtas, pinigai, kreditinės kortelės, arba patikrinimų.

Vadovams, yra turtingas rinkinys ataskaitų, kuris rodo pilną vaizdą viešbučių operacijų ir gyvenimo ciklų: pardavimų kambario, pardavimai pagal kambario tipą, pardavimo užsakymus restoranuose ar mažmeninės prekybos, mokėjimo būdai ir automatiniai mokesčių skaičiavimus.

Standartizuodamos visame viešbutyje valdymo procesą, programinė įranga radikaliai pagerina kokybę svečių tvarkymo ir apskaitos.

Tai lengva įdiegti ir paprasta naudoti. Labai prieinamos licencijavimo leidžia šią programinę įrangą naudoti bet kokioje aplinkoje nuo mažų šeimos valdomų viešbučių ir viešbučio didelėms grandinėms.

Žiūrėti trumpą vaizdo samouczków apie "YouTube":

Parsisiųsti pilnai 30-dienų bandomąją versiją ( 6.30 MB)
Žiūrėti sąrašą iš pagrindinių savybių
Lite vs standarto vs Professional licencijas funkcija matrica
Top 10 priežasčių pirkti Abacre Viešbutis valdymo sistema

Kalbos
Anglų , Afrikansas , Albanų , Arabų , Armėnų , Azerbaidžano , Baskų , Baltarusijos , Bengalų , Bosnių , Bulgarų , Katalonų , Cebuanų , Kinų (supaprastinta) , Kinų (Tradicinė) , Kroatų , Čekijos , Danijos , Olandų , Esperanto , Estijos , Filipinų , Suomijos , Prancūzų , Galisų , Gruzijos , Vokiečių , Graikų , Gudžarati , Haičio kreolų , Hausų , Hebrajų , Hindi , Hmongų , Vengrų , Islandų , Igbų , Indonezijos , Airijos , Italijos , Japonijos , Javos , Kanadų , Khmerų , Korėjos , Lao , Latvijos , Lietuvos , Makedonų , Malajų , Kalba , Maorių , Marati , Mongolų , Nepalų , Norvegijos , Persų , Lenkijos , Portugalų , Punjabi , Rumunų , Rusų , Serbijos , Slovakijos , Slovėnų , Somalių , Ispanų , Svahili , Švedų , Tamilų , Telugų , Tajų , Turkų , Ukrainiečių , Urdu , Vietnamiečių , Velso , Jidiš , Jorubų , Zulu

Taip pat žiūrėkite:
Apdovanojimai
Apie mus
Pirkt
Siuntiniai

Ką žmonės sako:
"Per metus mes naudojome vieną MS DOS restoranas POS sistemos, kol mes pagaliau rado gerą veikia Windows, keitimas: Abacre Restoranas Point of Sale. Aš palyginti ją su daugeliu kitų programų, ir aš sustojo artpos, nes jis gerai padaryta ir gerai kainomis. Taigi, mes nupirko jutiklinis ekranas monitoriai, naujų kompiuterių ir artpos. Iš senosios MS DOS sistemą į naują, kuriame veikia Windows pokytis buvo dramatiška: iš artpos mes naudojame vaizdus meniu punktų greičiau navigaciją, ataskaitos yra nuostabi ir pati programa yra gana lankstus ir patogus. Nuo to laiko aš esu galutinį gerbėjas artpos ir aš rekomenduoju jį į savo verslo draugais. "

Bobas Emerton
GrandCanion
NY, JAV Skaityti daugiau

Pagrindiniai klientai:
NASA,
PHILIPS,
"Siemens",
"Yahoo! Inc,
ZDNet

Skaityti daugiau