Abacre Limited ما مغز خود را با ساخت نرم افزار های هوشمند ما آزاد خواهد

رایگان خبرنامه

Subsribe به فید RSS Abacre Limited News (RSS Feeds)


سهامداران با ما و دریافت 5٪ از فروش مجدد با ساخت یک لینک ساده به سایت ما!

 

Abacre سیستم مدیریت هتل
Abacre Hotel Management System

دستیابی به کنترل کامل با نسل بعدی نرم افزار مدیریت هتل!
دانلود نسخه کامل شامل نسخه آزمایشی 30 روزه ( 6.30 MB)
مشاهده لیستی از ویژگی های اصلی
آرشیو مقابل استاندارد در مقابل مجوز حرفه ای از ویژگی های ماتریس
بالا 10 دلیل برای خرید Abacre سیستم مدیریت هتل

این نسخهها کار میکند کاملا بر روی ویندوز XP / 2003 / ویستا / 2008 / ویندوز 7/8.

Abacre Hotel Management System

Abacre سیستم مدیریت هتل نسل جدیدی از نرم افزار هتل / متل مدیریت برای ویندوز است. این یک راه حل کامل است، با شروع با رزرو و بررسی در / را بررسی کنید، و با پایان دادن به صدور صورت حساب و مالیات گزارش. رابط کاربری است که با دقت برای ورودی با سرعت بالا و جلوگیری از اشتباهات رایج بهینه شده است. این برای استفاده در رایانه های مختلف طراحی شده است، و شامل سطوح مجوز قابل اعتماد و امن است.

این برنامه می تواند برای هر ارز، مالیات، و پاداشها را تنظیم کنید. پرداخت را می توان با پول نقد، کارت های اعتباری، و یا چک پذیرفته شده است.

برای مدیران است، مجموعه ای غنی از گزارش می دهد که یک تصویر کامل از عملیات هتل و چرخه زندگی را نشان می دهد وجود دارد: فروش اتاق، فروش نوع اتاق، سفارشات فروش در رستوران ها و یا خرده فروشی، روش های پرداخت، و محاسبات مالیات اتوماتیک.

توسط استاندارد تمامی مراحل مدیریت هتل، نرم افزار کاملا بهبود کیفیت از دست زدن به مهمان و حسابداری.

این آسان است به نصب و آسان برای استفاده. بسیار مقرون به صرفه صدور مجوز اجازه می دهد تا از این نرم افزار که در هر محیط از هتل های کوچک متعلق به خانواده و هتل به زنجیره های بزرگ استفاده می شود.

سازمان دیده بان آموزش های ویدئویی کوتاه در یوتیوب:

دانلود نسخه کامل شامل نسخه آزمایشی 30 روزه ( 6.30 MB)
مشاهده لیستی از ویژگی های اصلی
آرشیو مقابل استاندارد در مقابل مجوز حرفه ای از ویژگی های ماتریس
بالا 10 دلیل برای خرید Abacre سیستم مدیریت هتل

زبان
انگلیسی ، آفریکانس ، آلبانی ، عربی ، ارمنستان ، آذربایجان ، باسک ، بلاروس ، بنگالی ، بوسنی ، بلغاری ، کاتالان ، Cebuano ، چینی (ساده شده) ، چینی (سنتی) ، کرواتی ، چک ، دانمارکی ، هلندی ، اسپرانتو ، استونیایی ، فیلیپینی ، فنلاندی ، فرانسه ، گالیسی ، گرجستان ، آلمان ، یونان ، گجراتی ، کریول هائیتی ، هوسا Name ، عبری ، هندی ، همونگ ، مجارستان ، ایسلندی ، ایگبو ، اندونزی ، ایرلندی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، جاوه ای ، کانادا ، خمر ، کره ای ، لائوس ، لتونی ، لیتوانی ، مقدونی ، مالایی ، مالتی ، مائوری ، مراتی ، مغولی ، نپالی ، نروژی ، فارسی ، لهستانی ، پرتغالی ، پنجابی ، رومانیایی ، روسیه ، صربستان ، اسلواکی ، اسلوونی ، سومالی ، اسپانیایی ، سواحیلی ، سوئدی ، تامیل ، تلوگو ، تایلندی ، ترکیه ، اوکراین ، اردو ، ویتنامی ، ویلز ، ییدیش ، یوروبا ، زولو

همچنین نگاه کنید به:
جوایز
درباره ما
فروش آن
دانلود

مردم چه می گویند:
"برای سال های ما استفاده می شود یکی از MS DOS سیستم رستوران POS تا زمانی که ما در نهایت در بر داشت یک جایگزین خوب مبتنی بر ویندوز: Abacre نقطه رستوران از فروش. من آن را با بسیاری از برنامه های دیگر مقایسه و من در artpos متوقف شد، به دلیل آن را به خوبی انجام می شود و قیمت. بنابراین ما مانیتور صفحه لمسی، کامپیوتر های جدید و artpos خریداری شده است. تغییر از سیستم MS DOS قدیمی را به سیستم جدید مبتنی بر ویندوز چشمگیر بود: در artpos ما با استفاده از تصاویر برای آیتم های منو برای ناوبری سریع تر، گزارش شگفت انگیز است و خود برنامه کاملا قابل تنظیم و دستی. از آن زمان من از طرفداران قطعی artpos هستم و من آن را توصیه به دوستان کسب و کار من است. "

باب Emerton
GrandCanion
NY، USA ادامه مطلب

مشتریان اصلی:
NASA،
PHILIPS،
زیمنس،
یاهو شرکت،
شوند

ادامه مطلب