Abacre Limited Me vabastab aju, muutes meie smart tarkvara

Tasuta uudiskiri

Märkida investeerimisfondide RSS vood Abacre Limited News (RSS Feeds)


Koostöö meiega ja saada 5% edasimüümine tehes lihtsa link meie veebilehele!

 

Abacre Hotel Management System
Abacre Hotel Management System

Saavutada täielik kontroll selle järgmise põlvkonna hotelli haldamise tarkvara!
Lae täisfunktsionaalne 30 päeva prooviversiooni ( 6.30 MB)
Vaata nimekirja põhijooned
Lite vs Standard vs Professional litsentsid olemas maatriks
Top 10 põhjust osta Abacre Hotel Management System

Töötab suurepäraselt Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / Windows 7/8.

Abacre Hotel Management System

Abacre Hotel Management System on uue põlvkonna hotelli / motelli juhtimise tarkvara Windowsi jaoks. See on täielik lahendus, mis algavad reservatsioone ja kontrollida / vaadata läbi ja lõpetades arvete ja maksude aruanded. Kasutajaliides on hoolikalt optimeeritud suure kiirusega sisend ja ennetamise ühised vigu. See on mõeldud kasutamiseks mitmes arvutis ja sisaldab usaldusväärne ja turvaline luba taset.

Programmi saab luua mis tahes valuutas, maksud ja lisatasud. Makse saab vastu sularaha, krediitkaardid või kontrolli.

Juhtidele on rikas sätestatud aruanded, mis näitab täielikku ülevaadet hotelli tegevuse ja elutsükkel: müük tuba, müük toa tüübist, müügitellimuste restoranides või jaemüügi, makseviisid ja automaatne tulumaksu arvutused.

Ühtlustades kogu hotelli juhtimise protsessi, tarkvara radikaalselt parandab kvaliteeti külaline käitlemise ja arvestuse.

See on lihtne paigaldada ja lihtne kasutada. Väga taskukohane litsentsimise võimaldab seda tarkvara kasutada mistahes keskkonda väike perefirma hotellid ja hotell suured ketid.

Vaata lühike video õpetused Youtube:

Lae täisfunktsionaalne 30 päeva prooviversiooni ( 6.30 MB)
Vaata nimekirja põhijooned
Lite vs Standard vs Professional litsentsid olemas maatriks
Top 10 põhjust osta Abacre Hotel Management System

Keeled
Inglise , Afrikaans , Albaania , Araabia , Armeenia , Aserbaidžaani , Baskimaa , Valgevene , Bengali , Bosnia , Bulgaaria , Kataloonia , Cebuano , Hiina keel (lihtsustatud) , Hiina (traditsiooniline) , Horvaatia , Tšehhi , Taani , Hollandi , Esperanto , Eesti , Filipino , Soome , Prantsuse , Galicia , Gruusia , Saksa , Kreeka , Gudžarati , Haiti kreooli , Hausa , Heebrea , Hindi , Hmong , Ungari , Islandi , Ibo , Indoneesia , Iiri , Itaalia , Jaapani , Jaava , Kannada , Khmeeri , Korea , Lao , Läti , Leedu , Makedoonia , Malay , Malta , Maori , Marathi , Mongoli , Nepali , Norra , Pärsia , Poola , Portugali , Punjabi , Rumeenia , Venemaa , Serbia , Slovakkia , Sloveenia , Somaalia , Hispaania , Suahiili , Rootsi , Tamil , Telugu , Tai , Turkish , Ukraina , Urdu , Vietnami , Welsh , Jidiši , Joruba , Zulu

Vaata ka:
Auhinnad
Firmast
Osta
Allalaadimisi

Mida inimesed ütlevad:
"Juba aastaid oleme kasutanud üks MS DOS restoran POS süsteem, kuni lõpuks leidsime hea Windows-põhine asendamine: Abacre Restoran Müügikoht. I võrreldes seda paljude teiste programmide ja ma peatusin kohta artpos, sest see on hästi tehtud ja hästi hinnatud. Nii et me ostsime puutetundlik monitorid, uued arvutid ja artpos. Muutus vana MS DOS süsteemi uude Windows põhinev süsteem oli dramaatiline: in artpos me kasutame pildid menüükirjeid kiiremini navigation, aruanded on hämmastav ja programm ise on üsna seadistatav ja mugav. Sellest ajast alates olen lõplikult fänn artpos ja ma soovitaks seda oma äri sõbrad. "

Bob Emerton
GrandCanion
NY, USA Loe edasi

Major kliendid:
NASA,
PHILIPS
Siemens,
Yahoo! Inc
ZDNet

Loe edasi