Abacre Limited Budeme osvobodit váš mozek tím, že náš inteligentní software

Zdarma newsletter

Subsribe se k RSS Abacre Limited News (RSS Feeds)


Zaregistrujte se u nás a získáte 5% z dalšího prodeje tím, že jednoduchý odkaz na naše stránky!

 

Abacre Hotel Management System
Abacre Hotel Management System

Dosáhnout plnou kontrolu s tímto příští generace softwaru pro správu hotel!
Stáhněte si plně funkční 30-denní zkušební verzi ( 6.30 MB)
Zobrazit seznam hlavních rysů
Lite s normou vs profesionálními licencemi nabízí matice
Top 10 důvodů, proč nakupovat Abacre Hotel Management System

Perfektně funguje na Windows XP / 2003 / Vista / 2008/7/8 Windows.

Abacre Hotel Management System

Abacre Hotel Management System je nová generace softwaru hotel / motel správu pro Windows. Jedná se o kompletní řešení, počínaje rezervací a check in / check out, a končí se účtování a daňových přiznání. Uživatelské rozhraní je pečlivě optimalizován pro vysokorychlostní vstup a prevenci nejčastějších chyb. Je navržen pro použití na více počítačích, a obsahuje spolehlivé a bezpečné úrovně oprávnění.

Program lze nastavit pro všechny měny, daně a související poplatky. Platby mohou být přijata v hotovosti, kreditních karet nebo šeků.

Pro manažery, tam je bohatý soubor zpráv, které ukazuje ucelený obraz o provozu hotelu a životních cyklů: prodej po místnosti, prodej podle typu místnosti, prodejních objednávek v restauracích nebo maloobchodu, způsoby platby a automatické výpočty daně.

Díky standardizaci celého procesu řízení hotel, software radikálně zlepšuje kvalitu manipulace hodnocení a účetnictví.

Je to snadná instalace a snadné použití. Velmi cenově dostupné licencování umožňuje tento software být používáno v jakémkoliv prostředí od malých rodinných vlastněných hotelů a ubytování až po velké řetězce.

Podívejte se krátké video tutoriály na Youtube:

Stáhněte si plně funkční 30-denní zkušební verzi ( 6.30 MB)
Zobrazit seznam hlavních rysů
Lite s normou vs profesionálními licencemi nabízí matice
Top 10 důvodů, proč nakupovat Abacre Hotel Management System

Jazyky
Angličtina , Afrikaans , Albánský , Arabic , Arménský , Ázerbájdžánský , Basque , Běloruské , Bengálský , Bosenský , Bulgarian , Katalánština , Cebuano , Čínština (zjednodušená) , Čínština (tradiční) , Chorvatský , České , Danish , Dutch , Esperanto , Estonian , Filipino , Finnish , Francouzština , Galicijština , Georgian , Němec , Greek , Gujarati , Haitská kreolština , Hausa , Hebrew , Hindština , Hmong , Hungarian , Islandský , Igbo , Indonesian , Irish , Italská , Japanese , Jávský , Kannada , Khmer , Korean , Lao , Lotyšská , Litevská , Makedonská , Malajský , Maltese , Maori , Marathi , Mongolský , Nepali , Norwegian , Persian , Polský , Portuguese , Punjabi , Rumunský , Ruská , Srbská , Slovak , Slovinský , Somali , Španělština , Svahilština , Swedish , Tamil , Telugu , Thai , Turkish , Ukrainian , Urdu , Vietnamci , Welsh , Jidiš , Yoruba , Zulu

Viz také:
Ocenění
O nás
Koupit
Soubory ke stažení

Co říkají ostatní:
"Dlouhá léta jsme používali jeden MS DOS restaurace POS systém, až jsme nakonec našli dobrou náhradu se systémem Windows: Abacre Restaurant Point of Sale. Porovnal jsem to s mnoha dalšími programy a zastavil jsem se na artpos, protože je to dobře udělal a za dobrou cenu. Tak jsme si koupili dotykové obrazovky monitorů, nové počítače a artpos. Přechod od starého systému MS DOS do nového systému se systémem Windows byl dramatický: v artpos používáme obrázky pro položky v menu pro rychlejší navigaci, zprávy jsou úžasné a program sám o sobě je docela konfigurovatelný a snadno ovladatelná. Od té doby jsem definitivní fanoušek artpos a doporučuji ji svým obchodním přátelům. "

Bob Emerton
GrandCanion
NY, USA Přečtěte si více

Hlavní zákazníci:
NASA,
PHILIPS,
Siemens
Yahoo! Inc,
ZDNet

Přečtěte si více