Abacre Limited Budeme oslobodiť váš mozog tým, že náš inteligentný softvér

Zadarmo newsletter

Subsribe sa k RSS Abacre Limited News (RSS Feeds)


Zaregistrujte sa u nás a získate 5% z ďalšieho predaja tým, že jednoduchý odkaz na naše stránky!

 

Abacre Pokladňa
Abacre Cash Register

Dosiahnuť plnú kontrolu s týmto generácie pokladničného software!
Stiahnite si plne funkčnú 30-dňovú skúšobnú verziu ( 6.15 MB)
Zobraziť zoznam hlavných rysov
Lite s normou vs profesionálnymi licenciami ponúka matice
Top 10 dôvodov, prečo nakupovať Abacre Pokladňa

Perfektne funguje na Windows XP / 2003 / Vista / 2008/7/8 Windows.

Abacre Cash Register

Abacre Pokladňa je nová generácia pokladničného software pre Windows. Je to cenovo dostupné riešenie pre väčšinu typické operácie pokladnice. Užívateľské rozhranie je starostlivo optimalizovaný pre vysokorýchlostné vstup objednávky klienta a prevencii najčastejších chýb. Je navrhnutý pre použitie na viacerých počítačoch, a obsahuje spoľahlivé a bezpečné úrovne oprávnenia.

Pracuje so všetkými bežne používanými hardware: dotykovej obrazovky, pokladničné tlačiarne, riadkové displeje (póly), peňažné zásuvky a čítačiek čiarových kódov (čiarových kódov). Dispozícia klientskeho účtu možno prispôsobiť, a program je možné nastaviť pre všetky meny, daní a formáty čísel. Platby môžu byť prijaté v hotovosti, kreditných kariet alebo šekov.

Pre manažérov, tam je bohatý súbor správ, ktoré ukazuje ucelený obraz o hotovostné operácie: predaj po určitú dobu, hodiny vysokom zaťažení, Z-Out, najaktívnejší zamestnancov, spôsoby platby a automatické výpočty dane.

Vďaka štandardizácii celého procesu predaja, softvér umožňuje lepšie využitie času Vašich zamestnancov a energie výrazne zlepšuje svoje marže obratu a zisku.

Je to jednoduchá inštalácia a jednoduché použitie. Veľmi cenovo dostupné licencovania umožňuje tento softvér sa používať v akomkoľvek prostredí od malých single-počítačových obchodov až po veľké obchodné reťazce s viac pokladní pruhmi.

Stiahnite si plne funkčnú 30-dňovú skúšobnú verziu ( 6.15 MB)
Zobraziť zoznam hlavných rysov
Lite s normou vs profesionálnymi licenciami ponúka matice
Top 10 dôvodov, prečo nakupovať Abacre Pokladňa

Jazyky
Angličtina , Afrikaans , Albánsky , Arabic , Arménsky , Azerbajdžanský , Basque , Bieloruské , Bengálsky , Bosniansky , Bulgarian , Katalánsky , Cebuano , Čínština (zjednodušená) , Čínština (tradičná) , Chorvátsky , Českej , Danish , Dutch , Esperanto , Estonian , Filipino , Finnish , Francúzsky , Galícijčina , Georgian , Nemec , Greek , Gujarati , Haitská kreolčina , Hausa , Hebrew , Hindčina , Hmong , Hungarian , Islandský , Igbo , Indonesian , Irish , Talianska , Japanese , Jávsky , Kannada , Khmer , Korean , Lao , Lotyšská , Litovská , Macedónska , Malajský , Maltese , Maori , Marathi , Mongolský , Nepali , Norwegian , Persian , Poľský , Portuguese , Punjabi , Rumunský , Ruská , Srbská , Slovenský , Slovinský , Somali , Španielčina , Swahilčina , Swedish , Tamil , Telugu , Thai , Turkish , Ukrainian , Urdu , Vietnamci , Welsh , Jidiš , Yoruba , Zulu

Pozri tiež:
Ocenenie
O nás
Kúpiť
Súbory na stiahnutie

Čo hovoria ostatní:
"Dlhé roky sme používali jeden MS DOS reštaurácia POS systém, až sme nakoniec našli dobrú náhradu so systémom Windows: Abacre Restaurant Point of Sale. Porovnal som to s mnohými ďalšími programami a zastavil som sa na artpos, pretože je to dobre urobil a za dobrú cenu. Tak sme si kúpili dotykovej obrazovky monitorov, nové počítače a artpos. Prechod od starého systému MS DOS do nového systému so systémom Windows bol dramatický: v artpos používame obrázky pre položky v menu pre rýchlejšiu navigáciu, správy sú úžasné a program sám o sebe je docela konfigurovateľný a ľahko ovládateľná. Od tej doby som definitívne fanúšik artpos a odporúčam ju svojim obchodným priateľom. "

Bob Emerton
GrandCanion
NY, USA Prečítajte si viac

Hlavné zákazníci:
NASA,
PHILIPS,
Siemens
Yahoo! Inc,
ZDNet

Prečítajte si viac