Abacre Limited Ние ќе се ослободи вашиот мозок со тоа што нашите паметни софтвер

Слободен билтен

Subsribe на RSS фидови Abacre Limited News (RSS Feeds)


Филијалата со нас и да добијат 5% од продаване со правење на едноставни линк на нашиот сајт!

 

Топ 10 причини да се купи Abacre Фискална
Abacre Cash Register

Постигне целосна контрола со овој следната генерација каса софтвер!
Преземете целосно опремен 30-дневниот тест верзија ( 6,15 МБ)
Преглед на листа на главни карактеристики
Лајт наспроти Стандардна наспроти Професионални дозволи функција матрица

Како сопственикот на хотелот, ќе мора да се соочи со предизвикот на огромна конкуренција во хотелската индустрија. Како подобро да ги задоволи клиентите? Како се кандидира на вашиот бизнис поефикасно? Како се најдобро решение? Кругот на загриженост е голем. Abacre Пари Регистрација предлага решение кое може да им помогне овој предизвик.

  1. Можете да заштедите време и пари со купување Abacre Фискална бизнис решение.
  2. Можете да замени конзумирање на задачи со автоматизација прирачник време со Abacre Фискална бизнис решение.
  3. Можете да анализира вашиот бизнис активности од страна деталната статистика извештаи кои нудат Abacre Фискална бизнис решение.
  4. Можете да изгради вашиот бизнис одлуки во реално време точни информации обезбедување на Abacre Фискална бизнис решение.
  5. Можете да управуваат ефикасно многу хардверски уреди како билет печатар, готово фиока, реден екран (пол), екран на допир, баркод читач (бар-код скенер) со поставување на Abacre Фискална бизнис решение.
  6. Можете да ги искористат предностите на интегрален систем со предната и задната канцеларии на Abacre Фискална бизнис решение.
  7. Можете да Работа брзо на клиент искуство и испорача подобра услуга со користење на Abacre Фискална бизнис решение.
  8. Можете да изолирам на должностите на вработените со цел да се намали за измама со примена на безбедносни параметри на Abacre Фискална бизнис решение.
  9. Можете да оставете го вашиот хотел работат под контрола со Abacre Фискална бизнис решение.
  10. Можете да персонализирате прифатлива дизајн на Abacre Фискална бизнис решение.

Купи веднаш!

Преземете целосно опремен 30-дневниот тест верзија ( 6,15 МБ)
Преглед на листа на главни карактеристики
Лајт наспроти Стандардна наспроти Професионални дозволи функција матрица

Јазици
Англиски јазик , Африканс , Албански , Арапски , Ерменскиот , Азербејџански , Баскиската , Белоруски , Бенгалски , Босанскиот , Бугарските , Каталонски , Cebuano , Кинески (поедноставен) , Кинески (традиционален) , Хрватска , Чешка , Дански , Холанѓаните , Есперанто , Естонија , Филипински , Финскиот , Француски , Галициски , Грузија , Германски , Грција , Гуџарати , Хаити креолски , Хауса , Хебрејски , Хинди , Хмонг , Унгарската , Исланд , Игбо , Индонезиски , Ирскиот , Италија , Јапонски , Јавански , Каннада , Црвените , Кореја , Лао , Латвија , Литванскиот , Македонски , Малајски , Малтешкиот , Маорски , Марати , Монголски , Непалски , Норвешка , Персискиот , Полскиот , Португалски , Пенџабски , Романски , Рускиот , Serbian , Словачкиот , Словенечкиот , Сомалија , Шпански , Свахили , Шведски , Тамилски , Телугу , Тајландски , Турските , Украинската , Урду , Виетнамски , Welsh , Yiddish , Yoruba , Zulu

See also:
Добитник е на наградите
За нас
Buy it
Превземања

What people are saying:
"For years we used one MS DOS restaurant POS system until we finally found a good Windows-based replacement: Abacre Restaurant Point of Sale. I compared it with many other programs and I stopped on ARPOS, because it's well-done and well-priced. So we bought touch screen monitors, new computers and ARPOS. The change from the old MS DOS system into new Windows-based system was dramatic: in ARPOS we use images for menu items for faster navigation, reports are amazing and the program itself is quite configurable and handy. Since that time I am a definitive fan of ARPOS and I recommend it to my business friends."

Bob Emerton
GrandCanion
NY, USA Read more

Major clients:
NASA,
PHILIPS,
Siemens,
Yahoo! Inc.,
ZDNet

Read more