Abacre Limited Mes nemokamai savo smegenis, kad mūsų protingas programinę įrangą

Nemokama naujienlaiškis

Subsribe RSS kanalų Abacre Limited News (RSS Feeds)


Reklamuokitės pas mus ir gauti 5% perparduoti darant paprastą nuorodą į mūsų svetainę!

 

Abacre Pinigai Registruotis
Abacre Cash Register

Pasiekti visiškai kontroliuoti šio naujos kartos kasos programinę įrangą!
Parsisiųsti pilnai 30-dienų bandomąją versiją ( 6.15 MB)
Žiūrėti sąrašą iš pagrindinių savybių
Lite vs standarto vs Professional licencijas funkcija matrica
Top 10 priežasčių pirkti Abacre Pinigai Registruotis

Puikiai veikia ant Windows XP / 2003 / Vista / 2008 / Windows 7/8.

Abacre Cash Register

Abacre Kasos yra naujos kartos kasos programinę įrangą "Windows". Tai įperkamas sprendimas tipiškų kasos operacijas. Vartotojo sąsaja yra kruopščiai optimizuota didelės spartos įvesties kliento užsakymą ir prevencijos bendrų klaidų. Jis sukurtas naudojant keliuose kompiuteriuose ir yra patikima ir saugi leidimo lygius.

Jis veikia su visais dažniausiai naudojamas aparatūros: sensoriniu ekranu, POS spausdintuvai, eilutėje rodomas (polių), pinigų stalčius ir brūkšninių kodų skaitytuvai (brūkšninių kodų skaitytuvais). Kliento sąskaitą maketai gali būti pritaikytas ir programa gali būti įsteigta bet kurią valiutą, mokesčių ir skaičių formatus. Mokėjimai gali būti priimtas, pinigai, kreditinės kortelės, arba patikrinimų.

Vadovams, yra turtingas rinkinys ataskaitų, kuris rodo pilną vaizdą apie grynųjų pinigų operacijų: pardavimai pagal tikrą laikotarpį, valandų didelės apkrovos, Z-out, aktyviausi darbuotojų, mokėjimo būdai ir automatiniai mokesčių skaičiavimus.

Iki visą pardavimo procesą standartizuoti, programinė įranga leidžia geriau panaudoti savo darbuotojų laiką ir energiją radikaliai pagerinti savo apyvartos ir pelno maržas.

Tai lengva įdiegti ir paprasta naudoti. Labai prieinamos licencijavimo leidžia šią programinę įrangą naudoti bet kokioje aplinkoje nuo mažų vieno kompiuterių parduotuvių iki didelių mažmeninės prekybos tinklai su keliais kasos juostų.

Parsisiųsti pilnai 30-dienų bandomąją versiją ( 6.15 MB)
Žiūrėti sąrašą iš pagrindinių savybių
Lite vs standarto vs Professional licencijas funkcija matrica
Top 10 priežasčių pirkti Abacre Pinigai Registruotis

Kalbos
Anglų , Afrikansas , Albanų , Arabų , Armėnų , Azerbaidžano , Baskų , Baltarusijos , Bengalų , Bosnių , Bulgarų , Katalonų , Cebuanų , Kinų (supaprastinta) , Kinų (Tradicinė) , Kroatų , Čekijos , Danijos , Olandų , Esperanto , Estijos , Filipinų , Suomijos , Prancūzų , Galisų , Gruzijos , Vokiečių , Graikų , Gudžarati , Haičio kreolų , Hausų , Hebrajų , Hindi , Hmongų , Vengrų , Islandų , Igbų , Indonezijos , Airijos , Italijos , Japonijos , Javos , Kanadų , Khmerų , Korėjos , Lao , Latvijos , Lietuvos , Makedonų , Malajų , Kalba , Maorių , Marati , Mongolų , Nepalų , Norvegijos , Persų , Lenkijos , Portugalų , Punjabi , Rumunų , Rusų , Serbijos , Slovakijos , Slovėnų , Somalių , Ispanų , Svahili , Švedų , Tamilų , Telugų , Tajų , Turkų , Ukrainiečių , Urdu , Vietnamiečių , Velso , Jidiš , Jorubų , Zulu

Taip pat žiūrėkite:
Apdovanojimai
Apie mus
Pirkt
Siuntiniai

Ką žmonės sako:
"Per metus mes naudojome vieną MS DOS restoranas POS sistemos, kol mes pagaliau rado gerą veikia Windows, keitimas: Abacre Restoranas Point of Sale. Aš palyginti ją su daugeliu kitų programų, ir aš sustojo artpos, nes jis gerai padaryta ir gerai kainomis. Taigi, mes nupirko jutiklinis ekranas monitoriai, naujų kompiuterių ir artpos. Iš senosios MS DOS sistemą į naują, kuriame veikia Windows pokytis buvo dramatiška: iš artpos mes naudojame vaizdus meniu punktų greičiau navigaciją, ataskaitos yra nuostabi ir pati programa yra gana lankstus ir patogus. Nuo to laiko aš esu galutinį gerbėjas artpos ir aš rekomenduoju jį į savo verslo draugais. "

Bobas Emerton
GrandCanion
NY, JAV Skaityti daugiau

Pagrindiniai klientai:
NASA,
PHILIPS,
"Siemens",
"Yahoo! Inc,
ZDNet

Skaityti daugiau