Abacre Limited ما مغز خود را با ساخت نرم افزار های هوشمند ما آزاد خواهد

رایگان خبرنامه

Subsribe به فید RSS Abacre Limited News (RSS Feeds)


سهامداران با ما و دریافت 5٪ از فروش مجدد با ساخت یک لینک ساده به سایت ما!

 

Abacre نقدی ثبت نام
Abacre Cash Register

دستیابی به کنترل کامل با نسل بعدی نرم افزار ثبت نام نقدی!
دانلود نسخه کامل شامل نسخه آزمایشی 30 روزه ( 6.15 MB)
مشاهده لیستی از ویژگی های اصلی
آرشیو مقابل استاندارد در مقابل مجوز حرفه ای از ویژگی های ماتریس
بالا 10 دلیل برای خرید Abacre نقدی ثبت نام

این نسخهها کار میکند کاملا بر روی ویندوز XP / 2003 / ویستا / 2008 / ویندوز 7/8.

Abacre Cash Register

Abacre نقدی ثبت نام نسل جدیدی از نرم افزار ثبت نام نقدی برای ویندوز است. این یک راه حل مقرون به صرفه برای اکثر عملیات ثبت نام نقدی معمولی است. رابط کاربری است که با دقت برای ورودی سرعت بالا از جهت یک مشتری و جلوگیری از اشتباهات رایج بهینه شده است. این برای استفاده در رایانه های مختلف طراحی شده است، و شامل سطوح مجوز قابل اعتماد و امن است.

آن را با تمام سخت افزار معمولا استفاده می شود کار می کند: صفحه نمایش لمسی، پرینتر های POS، نمایش خط (قطب)، زیر شلواری پول نقد و بارکد خوان (اسکنر بارکد). طرح بندی از لایحه مشتری می تواند سفارشی و برنامه را می توان برای هر ارز، مالیات، و فرمت تعداد تعیین شده است. پرداخت را می توان با پول نقد، کارت های اعتباری، و یا چک پذیرفته شده است.

برای مدیران است، مجموعه ای غنی از گزارش می دهد که یک تصویر کامل از عملیات پول نقد را نشان می دهد وجود دارد: فروش مدت زمان داده شده، ساعت بار بالا، Z-در خارج، کارکنان فعال، روش پرداخت، و محاسبات مالیات اتوماتیک.

توسط استاندارد کل روند فروش، نرم افزار باعث می شود استفاده بهتر از وقت و انرژی کارکنان خود را کاملا بهبود گردش مالی و حاشیه سود خود را.

این آسان است به نصب و آسان برای استفاده. بسیار مقرون به صرفه صدور مجوز اجازه می دهد تا از این نرم افزار که در هر محیط از یک کامپیوتر مغازه های خرده فروشی کوچک به بزرگ زنجیره ای خرده فروشی با خطوط پرداخت مختلف استفاده می شود.

دانلود نسخه کامل شامل نسخه آزمایشی 30 روزه ( 6.15 MB)
مشاهده لیستی از ویژگی های اصلی
آرشیو مقابل استاندارد در مقابل مجوز حرفه ای از ویژگی های ماتریس
بالا 10 دلیل برای خرید Abacre نقدی ثبت نام

زبان
انگلیسی ، آفریکانس ، آلبانی ، عربی ، ارمنستان ، آذربایجان ، باسک ، بلاروس ، بنگالی ، بوسنی ، بلغاری ، کاتالان ، Cebuano ، چینی (ساده شده) ، چینی (سنتی) ، کرواتی ، چک ، دانمارکی ، هلندی ، اسپرانتو ، استونیایی ، فیلیپینی ، فنلاندی ، فرانسه ، گالیسی ، گرجستان ، آلمان ، یونان ، گجراتی ، کریول هائیتی ، هوسا Name ، عبری ، هندی ، همونگ ، مجارستان ، ایسلندی ، ایگبو ، اندونزی ، ایرلندی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، جاوه ای ، کانادا ، خمر ، کره ای ، لائوس ، لتونی ، لیتوانی ، مقدونی ، مالایی ، مالتی ، مائوری ، مراتی ، مغولی ، نپالی ، نروژی ، فارسی ، لهستانی ، پرتغالی ، پنجابی ، رومانیایی ، روسیه ، صربستان ، اسلواکی ، اسلوونی ، سومالی ، اسپانیایی ، سواحیلی ، سوئدی ، تامیل ، تلوگو ، تایلندی ، ترکیه ، اوکراین ، اردو ، ویتنامی ، ویلز ، ییدیش ، یوروبا ، زولو

همچنین نگاه کنید به:
جوایز
درباره ما
فروش آن
دانلود

مردم چه می گویند:
"برای سال های ما استفاده می شود یکی از MS DOS سیستم رستوران POS تا زمانی که ما در نهایت در بر داشت یک جایگزین خوب مبتنی بر ویندوز: Abacre نقطه رستوران از فروش. من آن را با بسیاری از برنامه های دیگر مقایسه و من در artpos متوقف شد، به دلیل آن را به خوبی انجام می شود و قیمت. بنابراین ما مانیتور صفحه لمسی، کامپیوتر های جدید و artpos خریداری شده است. تغییر از سیستم MS DOS قدیمی را به سیستم جدید مبتنی بر ویندوز چشمگیر بود: در artpos ما با استفاده از تصاویر برای آیتم های منو برای ناوبری سریع تر، گزارش شگفت انگیز است و خود برنامه کاملا قابل تنظیم و دستی. از آن زمان من از طرفداران قطعی artpos هستم و من آن را توصیه به دوستان کسب و کار من است. "

باب Emerton
GrandCanion
NY، USA ادامه مطلب

مشتریان اصلی:
NASA،
PHILIPS،
زیمنس،
یاهو شرکت،
شوند

ادامه مطلب