Abacre Limited Budeme osvobodit váš mozek tím, že náš inteligentní software

Zdarma newsletter

Subsribe se k RSS Abacre Limited News (RSS Feeds)


Zaregistrujte se u nás a získáte 5% z dalšího prodeje tím, že jednoduchý odkaz na naše stránky!

 

Abacre Pokladna
Abacre Cash Register

Dosáhnout plnou kontrolu s tímto generace pokladního software!
Stáhněte si plně funkční 30-denní zkušební verzi ( 6.15 MB)
Zobrazit seznam hlavních rysů
Lite s normou vs profesionálními licencemi nabízí matice
Top 10 důvodů, proč nakupovat Abacre Pokladna

Perfektně funguje na Windows XP / 2003 / Vista / 2008/7/8 Windows.

Abacre Cash Register

Abacre Pokladna je nová generace pokladního software pro Windows. Je to cenově dostupné řešení pro většinu typické operace pokladny. Uživatelské rozhraní je pečlivě optimalizován pro vysokorychlostní vstup objednávky klienta a prevenci nejčastějších chyb. Je navržen pro použití na více počítačích, a obsahuje spolehlivé a bezpečné úrovně oprávnění.

Pracuje se všemi běžně užívanými hardware: dotykové obrazovky, pokladní tiskárny, řádkové displeje (póly), peněžní zásuvky a čteček čárových kódů (čárových kódů). Dispozice klientského účtu lze přizpůsobit, a program je možné nastavit pro všechny měny, daní a formáty čísel. Platby mohou být přijata v hotovosti, kreditních karet nebo šeků.

Pro manažery, tam je bohatý soubor zpráv, které ukazuje ucelený obraz o hotovostní operace: prodej po určitou dobu, hodiny vysokém zatížení, Z-Out, nejaktivnější zaměstnanců, způsoby platby a automatické výpočty daně.

Díky standardizaci celého procesu prodeje, software umožňuje lepší využití času Vašich zaměstnanců a energie výrazně zlepšuje své marže obratu a zisku.

Je to snadná instalace a snadné použití. Velmi cenově dostupné licencování umožňuje tento software být používáno v jakémkoliv prostředí od malých single-počítačových obchodů až po velké obchodní řetězce s více pokladen pruhy.

Stáhněte si plně funkční 30-denní zkušební verzi ( 6.15 MB)
Zobrazit seznam hlavních rysů
Lite s normou vs profesionálními licencemi nabízí matice
Top 10 důvodů, proč nakupovat Abacre Pokladna

Jazyky
Angličtina , Afrikaans , Albánský , Arabic , Arménský , Ázerbájdžánský , Basque , Běloruské , Bengálský , Bosenský , Bulgarian , Katalánština , Cebuano , Čínština (zjednodušená) , Čínština (tradiční) , Chorvatský , České , Danish , Dutch , Esperanto , Estonian , Filipino , Finnish , Francouzština , Galicijština , Georgian , Němec , Greek , Gujarati , Haitská kreolština , Hausa , Hebrew , Hindština , Hmong , Hungarian , Islandský , Igbo , Indonesian , Irish , Italská , Japanese , Jávský , Kannada , Khmer , Korean , Lao , Lotyšská , Litevská , Makedonská , Malajský , Maltese , Maori , Marathi , Mongolský , Nepali , Norwegian , Persian , Polský , Portuguese , Punjabi , Rumunský , Ruská , Srbská , Slovak , Slovinský , Somali , Španělština , Svahilština , Swedish , Tamil , Telugu , Thai , Turkish , Ukrainian , Urdu , Vietnamci , Welsh , Jidiš , Yoruba , Zulu

Viz také:
Ocenění
O nás
Koupit
Soubory ke stažení

Co říkají ostatní:
"Dlouhá léta jsme používali jeden MS DOS restaurace POS systém, až jsme nakonec našli dobrou náhradu se systémem Windows: Abacre Restaurant Point of Sale. Porovnal jsem to s mnoha dalšími programy a zastavil jsem se na artpos, protože je to dobře udělal a za dobrou cenu. Tak jsme si koupili dotykové obrazovky monitorů, nové počítače a artpos. Přechod od starého systému MS DOS do nového systému se systémem Windows byl dramatický: v artpos používáme obrázky pro položky v menu pro rychlejší navigaci, zprávy jsou úžasné a program sám o sobě je docela konfigurovatelný a snadno ovladatelná. Od té doby jsem definitivní fanoušek artpos a doporučuji ji svým obchodním přátelům. "

Bob Emerton
GrandCanion
NY, USA Přečtěte si více

Hlavní zákazníci:
NASA,
PHILIPS,
Siemens
Yahoo! Inc,
ZDNet

Přečtěte si více